Digitürk IQ Kurulum Nasıl Yapılır?

Digitürk IQ Kurulum Nasıl Yapılır?
13 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.401 kez okundu.
Reklam

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımızın yararlanabilmesi için birçok hizmeti siz değerli abonelerinin önüne sermiş bulunmaktadır.

digiturk-ıq

Digitürk, siz değerli arkadaşlarımızın yararlanabilmesi için birçok hizmeti siz değerli abonelerinin önüne sermiş bulunmaktadır. Siz değerli arkadaşlarımızın izlediği yayınları daha net bir görüntü kalitesiyle izlemesi için HD uydu alıcılarını da vatandaşlarına ücretsiz olarak göndermektedir. Digitürk IQ kutularını da hizmete sokan Digitürk, bu hizmet sayesinde sizlerde internetten dilediğiniz video’yu vefa sosyal paylaşım sitelerine giriş yapabiliyorsunuz. Digitürk IQ Fiyat ve Digitürk IQ Nedir bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz. Peki Bu IQ kurulumu nasıl yapılır? Dilerseniz gelin bu konu hakkında da detaylı bilgileri sizlere paylaşalım.

digiturk-ıq-hizmeti

IQ kurulumu nasıl yapılır?

  • IQ kutusunu kablolu olarak kullanacaksanız öncelikle bu hizmetten yararlanmak için evinizde internet olması gerekmektedir. Bu şekilde sizlere gmndereceğimiz uydu ile modem arasında bağlantı kurulur ve hizmetten yararlanmaya hazır hale getirilir.
  • IQ kutusunu kablosuz olarak kullanacaksanız eğer öncelikle kutuyu hem bilgisayarınıza, hemde internetinize tanıtmanız gerekmektedir. Bu sayede uydunuzun internet modeminiz ile bağlayacak ve bu hizmetten yararlanmaya başlayacaksınız.
  • Bu hizmetten yararlanmak için öncelikle kablosuz cihazınızın 1 tanesini prize takıp ethernet kablosu yardımı ile uydu alıcınıza bağlayınız. Sonrasında ise iki cihazınızında fişini prize takınız. Bu bağlantıda iki bağlantı noktasıda yeşil ışık yanacaktır. Yeşil ışık yanmazsa eğer, bağlantınız olmamıştır demektir. Tüm bu yeşil ışıklar yandıktan sonra dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde uygulamasından da otomotik olarak yararlanmaya başlayacaksınız.
  • Tüm bu işlemlerin tamamlandığına emin olmak için direk kumandanızın ana menü tuşuna basıp, oradan kurulum sekmesine gelip, enternet ayarları kısmından internetinizin aktif olup olmadığını görebilirsiniz.

Evet sevgili arkadaşlar.
Gördüğünüz gibi Digitürk ıQ hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaştık. Sizlerde Digitürk ıq hizmetinden yararlanmak için abonelik işlemlerinizi başlattıysanız eğer, belirttiğimiz yollar ile kurulumunuzu kendiniz evinizde sağlayabilir ve teknik servise ihtiyaç duymadan hemen hizmetten yararlanmaya başlayabileceksiniz. Trbilgi.net sitemizi takip ederek daha birçok önemli bilgilere de ulaşabilecek ve artık sizlerde Digitürk’ün eşsiz dünyasının farkına varabileceksiniz. Çünkü Diigtürk’ün eşsiz Dünyası’nda sizler için ayrılmış ayrıcalıklarla dolu hizmetler bulunmaktadır.

 

Digitürk IQ Kurulum Nasıl Yapılır?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git