Digiturk IQ Nedir?

Digiturk IQ Nedir?
18 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.715 kez okundu.
Reklam

Digiturk IQ Nedir?

Bu makalemizde Digiturk IQ hakkında bilgiler vereceğiz. Digiturk hakkında merak etmiş olduğunuz diğer bilgiler için, sitemizi inceleyebilir veya arama bölümünü kullanabilirsiniz.

İnternet bağlantı hızları günümüz çağında giderek daha da yüksek hızlara çıkması sayesinde, internet kullanıcıları daha fazla video içeriği üreterek ve aynı zamanda tüketmelere başladı. Gel gelelim, kullanıcıların internet üzerinde aramaya başladığı şeyler değişkenlik göstermiş oldu. Eski zamanlarda, TV karşısında oturup kanallar ne yayınlıyorsa onu izleyen insanlar, günümüz üzerinde ne izleyeceğine kendileri karar veriyor hale gelmiştir. Televizyon kanalları da artık yeni nesil teknolojiye ayak uydurmak zorunda kalıyor ve sürekli olarak gelişiyor hale gelmiştir. Yıllardır süregelen IPTV hakkında çalışmaların olduğu az çok biliyorduk ve artık nihayet sonuç vermeye başladı ve evlerimize kadar girmiş oldu.

Digiturk artık, evlerinize bu IQ hizmeti sunuyor. Yıllardır uydu alıcıların arkalarında yer alan ve ne işe yaradığını çözememiş olduğumuz Ethernet Port adlı bölgeyi, günümüzde Digiturk IQ sayesinde işlevsel hale getiriyor. Digiturk IQ, kullanıcılarına istediği an seyretmek istediği program veya yayınları izlemesine olanak veriyor. Bunun yanı sıra, günden güne daha popüler hale gelen çeşitli son nesil Akıllı TV uygulamalarına evde bulunan televizyonlarınız desteklemese bile uydu alıcınız üzerinden erişim imkânı sağlayarak, sizi farklı diyarlara götürmüş oluyor.

Digiturk IQ Nedir?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git