Digitürk Kanalların Yayın Akşını Nasıl Öğrenirim?

Digitürk Kanalların Yayın Akşını Nasıl Öğrenirim?
15 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.343 kez okundu.
Reklam

Digitürk Yayın Akışı

Digitürk yayın akışına Digitürk kumandanızın üzerinden erişebilirsiniz. Digitürk Yayın Akışı ile izlemeniz gereken programların ne zaman olduğunu öğrenebilir ve böylece hiç bir programı kaçırmayı dert etmezsiniz. Sunulan etkileyici özellik ile yayınların tarihlerini ve başlangıç saatlerini öğrenerek programları keyifli bir şekilde takip edebileceksiniz. Kumandanızın üzerinde bulunan Guide veya Rehber tuşlarına basarak yön tuşları ile farklı kanalların, sağ-sol tuşları ile farklı kanalların yayın akışlarını görebilirsiniz.

digiturk-yayin-akisi

Sıradan yayınlar yerine sizde Digitürk yayınları ile ekran başında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Sunulan fırsatlar ile abone olduğunuz Digitürk Paketleri ile kaliteli içerikleri oldukça keyifli bir şekilde izleyebilir ve HD yayın kalitesi özelliği ile yayınları daha kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Bayimizin üzerinden sağlanan kolaylıklar side Digitürk ile alakalı olan her işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve sorunlarınızı giderebileceksiniz.

Programları Kaçırmamak İçin Ne Yapabilirim?

İzlemek istediğiniz Digitürk Programlarını kaçırmamak için etiketleme işlemi yapabilirsiniz. Yapılan etiketleme özelliği sayesinde izlemek istediğiniz programları kaçırmayacak ve önceden haberdar olarak yayınları tam zamanında izleyebileceksiniz. Kumandanızın üzerindeki Guide veya Rehber tuşlarına bastığınız yayın akışı penceresi listesi açılacaktır. Yayın akışı listesinden seçtiğiniz programın üzerindeyken İ veya İnfo tuşuna basarak, programın detaylı bilgilerine erişebilirsiniz. Bu sayede yayınların başlama ve bitiş zamanını öğrenebilirsiniz. Bu ekranda Ok tuşuna basarak etiketleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Etiketlediğiniz program başladığı zaman siz hangi kanalda olursanız olun ekranda hatırlatma mesajı çıkar ve programı kaçırmazsınız.

Digitürk Kanalların Yayın Akşını Nasıl Öğrenirim?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git