Digitürk Kaydet İzle

Digitürk Kaydet İzle
8 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.401 kez okundu.
Reklam

Digitürk Kaydet İzle İle Yayınlar Kaçmaz

Digitürk Kaydet İzle özelliği ile yayınların tadını bir ayrı çıkartacaksınız. Digitürk Kaydet izle özelliği sayesinde artık hiç bir yayını kaçırmayacak ve izlemek istediğiniz içerikleri her nerede olursanız olun kaydetme özelliği kaydedecek ve dilediğiniz zaman izleyebileceksiniz. Uzaktan Kayıt özelliği sayesinde her nerede olursanız olun yayınları asla kaçırmayacaksınız. Online işlemler sayesinde uzaktan komut vererek, veya SMS yolu ile komut vererek yayınları kaydetme özelliğini kullanabileceksiniz.

digiturk-kaydet-izle

Kaydet İzle de Neler Var?

  • Yayın kontrolü: Kaydet izle özellikli uydu alıcılar ile canlı yayınları durdurabilir, geri sarabilir ve kaydetme özelliğini dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • İzlediğin programları kaydet: Kaydet izle ile evde olmasanız bile uzaktan izleme talimatı vererek istediğiniz kanaldaki yayınları kaydedebilir ve dilediğiniz zaman kaydettiğiniz programı izleyebilirsiniz.
  • 5 kat daha net yayınlar: Digitürk’ün yayınlarını daha net bir şekilde HD kalite ile takip edebileceksiniz.
  • DVDigi: Her ay yenilenen birbirinden güzel yayınları DVDigi özelliği sayesinde keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

Sunulan Seçenekler

Digitürk PLUS: Digiturk Plusınız varsa evde olmasanız dahi maçları, filmleri, dizileri ve belgeselleri kaydedersiniz, dilediğin zaman izlersiniz. Yayını durdurabilir ve geri sararsınız, hiçbir kareyi kaçırmazsınız.Üstelik HD seçeneğiyle tüm bunları mükemmel görüntü kalitesiyle daha gerçekçi bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dilediğin Zaman Özellikli PLUS:Digiturk Plus’un Kaydetme özelliğine ek olarak Dilediğin Zaman Uygulaması sayesinde, internete bağlanarak film, dizi ve binlerce programa ulaşılabilir, dilediğiniz yayını canınız ne zaman isterse o zaman izleyebilirsiniz.

Digitürk Kaydet İzle
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git