Digiturk Keyif Paketi

Digiturk Keyif Paketi
28 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.069 kez okundu.
Reklam

Digiturk öyle bir sistem geliştirdi ki, her bütçeye uygun siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu paket avantajlarıyla sürekli olarak kendisini yenilemeye çalışmaktadır. Zengin içerili kanal yapısı ve paket yapısı ile kendi Digiturk’ünü oluşturma imkanı tanımaktadır. Bu kapsayan paketler içerisinde isterseniz belgesel, isterseniz spor, isterseniz çocuk, isterseniz haber ve Müzik kategorileri üzerinde seçimler yapabilirsiniz.

Digiturk Keyif Paketi;

İsterseniz Dünya çağında en iyi belgesel kanallarını izleme keyfini çıkartın, isterseniz özel spor kanalları ile spor coşkusunun keyfini evinizde çıkartın. İsterseniz de çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak eğlenceli ve eğitici programlardan yararlanabilirsiniz. Müzik ruhun gıdasıdır felsefesi ile daha önce izlemediğiniz değişik tüm müzikleri dinlemenin keyfini çıkartacak, haber kanallarıyla en yeni haberleri anlık olarak takip etmenizi sağlayacak. Tüm herşeyi sizin seçiminize bırakan Digiturk, istediğinizi seçip ödeyin misyonu izle sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Keyif Paketi ile satın alabileceğiniz;

  • Sporsever paketi Aylık 5 TL
  • Belgesel paketi Aylık 5 TL
  • Çocuk paketi Aylık 5 TL

Yukarıda saymış olduğumuz paketlerden 2 tanesini seçerek kampanyalarımızdan yararlanmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek adına;

Çağrı Destek Hattı Telefon Numaramız: 0850 840 73 73 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Digiturk Keyif Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git