Digitürk Keyif Paketleri

Digitürk Keyif Paketleri
18 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.198 kez okundu.
Reklam

Digitürk Keyif Paketleri

Merhaba arkadaşlar.

Bundan böyle izlemek istediğiniz TV yayınlarını aramak zorunda kalmayacaksınız. Mesela canınız belgesel izlemek istedi. Hemen belgesel kanalları menüsüne girerek belgesel kanallarını izleyebilecek ve dilediğiniz gibi TV keyfinizi çıkarabileceksiniz. Yada çocuklarınız için eğitici, öğretici niteliği taşıyan kanallardan yayınlar izlemek istiyorsunuz. O zamanda direk çoçuk paketi kanallarını açarak yayınları izleyebileceksiniz. Eğer sizde bir sporseverseniz eğer direk sporsever paketi kanallarını açarak spora dair tüm olu biteni izleyebileceksiniz. bu saymış olduğumuz Digitürk Keyif Paketleri Neler adlı sorunuza karşılık olacağına inanıyoruz ve sizlere faydalı bilgiler verdiğimizi umuyoruz.

Dilerseniz gelin başlıktanda anladığınız gibi Digitürk Keyif Paketi İçeriği  ve bu paketler hakkında detaylı bilgileri siz değerli vatandaşlarımızla paylaşmaya başlayalım.

digiturk-keyif-paketleri

Digitürk Keyif Paketleri Neler

Digitürk Keyif Paketimiz içerisinde hangi ek paketler olduğu hakkında bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz. Digitürk Keyif Paketimizin içerisinde bulunan paketler şunlardır.

  • Belgesel Paketi – 5TL
  • Çocuk Paketi     – 5TL
  • Sporsever Paketi 5TL
  • Müzik ve eğlence paketi – 5 TL
  • Haber ve dünya paketi   – 5 TL

Digitürk Keyif Paketi Detayları

Digitürk keyif paketlerimizden yararlanmak için 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz paketlerimizin her birinin fiyatı 5 TL olup, paketlerimizden yararlanmak için giriş paketine sahip olmanız gerekmektedir. Giriş paketine ve keyif paketine aynı anda abone olduysanız eğer kurulum derdini hiç sorun etmemenizi istiyoruz. Çünkü kurulumuzu da aynı gün içerisinde hemen yapmakta ve sizlerin hemen Digitürk izlemenizi sağlıyoruz.

 

Digitürk Keyif Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git