Digitürk Kutum Kilitlendi Ne Yapabilirim

Digitürk Kutum Kilitlendi Ne Yapabilirim
11 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.170 kez okundu.
Reklam

Digitürk Kutum Kilitli

Zaman zaman meydana gelen elektrik kesintilerinden dolayı Digitürk Kutusunda arızalar meydana gelebilir ve bu arızalar kullanıcılar arasında kilitlenme olarak algılanır. Bu tür sorunlarda sizde teknik desteğe ihtiyaç duymadan sorunları kendi başınıza oldukça kolay bir şekilde en basit yöntemler ile kısa bir süre içinde giderebilirsiniz. Bayimizin üzerinden sağlanan kolaylıklar ile çözemeyeceğiniz arıza durumlarında servis ekiplerimizden yardım alarak işlemlerinizi çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

digiturk-kutum-kilitli

Ne Yapmam Gerekir?

Bu gibi durumlarda öncelikle cihaz kumandasının cihazı yönettiğinden emin olmanız gerekmektedir. Cihaz üzerindeki yön tuşları ile komut vermeye çalışın eğer komut işe yarıyorsa kumandanız da bir sıkıntı var demektir. Sorun devam ediyorsa cihazın bağlı olduğu fişi çekin ve bir süre bekledikten sonra geri takarak cihazı çalıştırın eğer buna rağmen sorun devam ediyorsa teknik servis desteği almanız gerekmektedir.

Kolay Kurulum Nasıl Yapılır?

Kumandanın üzerinden menü veya opts tuşuna basınız, kurulum bölümüne gelerek Kolay Kurulumu seçin ve OK tuşuna basın, kanalların kurulduğunu göreceksiniz. Kurulum tamamlanırken bekleyiniz. Ekranda kurulum için ok tuşuna basın yazısını gördüğünüz zaman ok tuşuna basın ve kurulum tamamlanınca geri veya back tuşuna üst üste basarak ana ekrana dönerek yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Uygulanan tüm işlemler sonucunda halen sorunlar yaşıyorsanız bayimizin üzerinden teknik servis talebinde bulunarak sorunlarınızı kısa bir süre içerisinde giderebilirsiniz.

Digitürk Kutum Kilitlendi Ne Yapabilirim
1 vote, 1.00 avg. rating (55% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git