Digitürk Lig TV İndirimli Paketleri

Digitürk Lig TV İndirimli Paketleri
17 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.300 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV İndirimi – Lig TV Kampanyaları

Digitürk Lig TV İndirimli Paketleri siz değerli müşterilere her zaman istediğiniz yayınları en uygun fiyatlar üzerinden sunmaya devam ediyor. Sunulan fırsatlar ile birlikte sizde kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilecek ve abone olduğunuz paketler ile eski yayınlardan kurtularak ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digitürk Lig TV Fiyatları açısından en uygun fiyatlar ile sunulmasının yanı sıra, en etkileyici yayınları en uygun fiyatlar üzerinden sunmaya devam etmektedir. Verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde stadyum keyfini evinize taşıyabilir ve izlemek istediğiniz spor yayınlarını HD kalite ile izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

digiturk-ligtv-kredi-karti-indirimleri

Lig TV Paketi İçeriği

  • Spor Toto Süper Lig Maçları: Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları Lig TV Paketleri’nde! Sizde yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarına tanıklık edebilirsiniz.
  • Lig Tv dilediğin yerde seninle: Hediye Mobil Lig TV ile Lig TV dilediğin yerde seninle! Mobil Lig TV ile Lig TV’yi webte, cepte, tablette 3 Ekim’e kadar ücretsiz izle!
  • Spor Extra Maçları: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 3 Ekim’e kadar ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.
  • Yetişkin Paketi: Yetişkin paketi ile Blue Hustler ve Playboy gibi kanalları gece 00.00 itibari ile dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 3 Ekim’e kadar keyfini çıkar!

Kredi Kartı Lig TV Fiyatı

  • Giriş + Süper Lig Paketi: Süper lig takımları ile sizde ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. 494,91 TL kredi kartı ile, 9 ay taksitle 54.99 TL olarak en kaliteli yayınları takip edebileceksiniz.
  • Giriş + Süper Lig + HD Paketi: Süper ligin tüm maçlarını ve tüm kanallarını HD kalite ile 566.91 TL’ye 9 taksitle ise 62.99 TL’ye izleyebileceksiniz.
  • Giriş + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarını tek sefer kredi kartı ile 449 TL’ye 9 ay taksitler ile aylık 49.99 TL’ye izleyebileceksiniz.
  • Giriş + Şampiyonlar + HD Paketi: Süper lig de yer alan tüm takımların maçlarını kredi kartı ile ödemede 521,91 TL TL olarak 9 ay taksitle ise 57.99 TL olarak keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

lig-tv-1-lig-tv2

Kampanya Kurulum Talepleri

Kurlum Bilgileri: Kampanya kapsamında Giriş ve seçilen Lig TV paketlerine 3 Ağustos 2017 tarihine kadar taahhüt verilir. Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. 3 Ağustos 2017 tarihine kadar verilen taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

Digitürk Lig TV İndirimli Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git