Digitürk Lig TV Türksat Şampiyon Anadolu Paketleri

Digitürk Lig TV Türksat Şampiyon Anadolu Paketleri
14 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.357 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri

Lig TV Şampiyon Anadolu Paketleri ile artık daha eğlenceli dakikalar geçirmek mümkün. Sunulan paket kapsamında Digitürk Lig TV Avantajlarından yararlanabilir ve kaliteli yayınların tadını Lig TV ile çıkartabilirsiniz. Sunulan kampanya kapsamında en kaliteli içerikleri oldukça uygun fiyatlar üzerinden izlerken kaliteli yayınların keyfini çıkartabileceksiniz. Sunduğumuz kampanya ile sadece Türksat uydusu üzerinde yayınları izleme imkanına kavuşacaksınız. Bu kampanya kapsamında taahhütlü bir şekilde Bursa Spor veya Trabzon Spor maçlarını 20 TL’ye taahhütsüz bir şekilde 30 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

digiturk-lig-tv-anadolu-taraftar-paketleri

Ek Paketler

  • Film Paketi: 6 adet MOVİEMAX KANALI (Premier, Stars, Comedy, Family, Turk, Action) sadece 14 TL olarak size sunulmaktadır.
  • Mobil Lig TV: Sunulan uygulama ile Web’den, Cepten, Tabletten Süper Ligin maçlarını izleyebileceksiniz. Lig TV ile + 10 TL şeklinde siz değerli müşterilere sunulmaktadır.
  • Yetişkin Paketi +2 Erotik: Yetişkin kanalları ile yetişkinlere özel gece saat 00:00’dan sonra etkileyici içerikleri ek olarak sadece 12 TL karşılığında izleyebileceksiniz.
  • Ulusal HD: Ulusal kanalları ek bir ücret derdi olmadan HD kalite ile izleyecek ve gündem de olup biteni takip edebileceksiniz.
  • Lig TV HD: Maçları evde izlemenin zevki bir ayrıyken bir de HD izlemek kim istemez? Sizde yayınları Hd kalite ile izleyecek ve stadyum keyfini evinize taşıyabileceksiniz.

Sunulan bu kampanya kapsamında sizde bayimizin üzerinden Lig TV abonesi olarak avantajlı fırsatlardan yararlanacak ve izlemek istediğiniz yayınları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Verilen numaralar üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek paketler ile kampanyalar hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

digiturk-film-paketi-kanallari

Kampanya Bilgileri

Kurulum: Kampanya kapsamında binada Digitürk Merkezi Sistem var ise sistem üzerinden bağlantı gerçekleşir. Eğer merkezi sistem mevcut değil ise çanak ile kurulum gerçekleşir. Çanaklı kurulum montajında tek seferlik ücret yetkili servis ekiplerine ödenir. Yada bunun yerine Digitürk’e 12 ay boyunca 5 TL olarak ödenebilir. Bununla birlikte belediye merkezinin dışında yer alan kurulumlar için yol bedeli yetkili servis ekipleri tarafından alınır. Kampanya kapsamında 20 M kablo da ücretsiz olarak tarafınıza sunulur.

Uydu Alıcısı: Kampanya ile uydu alıcınız ücretsiz olarak siz değerli kullanıcılara sunulmaktadır. Bununla birlikte uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca garanti kapsamı altında olup herhangi bir arıza durumunda yenisi ile değiştirilir.

diledigin-zaman

Digitürk Lig TV Türksat Şampiyon Anadolu Paketleri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git