Digitürk Mini Paketler

Digitürk Mini Paketler
5 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.042 kez okundu.
Reklam

Digitürk Mini Paketler Kampanyası

Digitürk Mini Paketler ile bir çok eğlenceli içerik siz değerli kullanıcılara sunuluyor olacak. Sunulan Mini Paketler ile evinizde ekran başında eğlenceyi daha da arttırabilir ve oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Sunulan çeşitli fırsatlar ile sizde kaliteli yayınların üzerine daha eğlenceyi yayınlar ekleyerek ekran başında daha keyifli dakikalar geçireceksiniz.

digiturk-mini-paketler

Neler Var?

  • Çocuk uygulaması: Çocukları ekran başına kilitleyecek bu muhteşem özellik ile en seçkin çocuk kanallarını oldukça kaliteli bir şekilde izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.
  • Digigame: Digigame uygulaması ile birbirinden eğlenceli oyunları sizi bekliyor! Eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere özel Digigame ile oldukça eğlenceli dakikalar sizler ile olacak.
  • TV Hava: TV Hava ile evden çıkmadan ve hiç bir yere mesaj göndermeden hava durumuna göz atabilir ve sonraki günlerinde hava durumlarına göz atabilirsiniz.
  • Hız testi: İnternetin ve bağlantınızın hızını ölçün. Bu özellik ile Digitürk yayın kalitesi ve İnternet hız testlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yemek tarifleri: Sunulan içerik ile artık ne pişirsem diye düşünmeyeceksiniz. Türkiye’nin enleri yemek şefleri ile her bir çok çeşit yemek tarifi.
  • MY bilet: MY bilet uygulaması ile Türkiye’deki en güncel konser ve kültürel etkinliklere ulaşabilir ve bu etkinlikler için biler satın alabilirsiniz.
  • Sosyal medya uygulamaları: Bu muhteşem özellik ile artık sosyal medya hesaplarınıza TV’den erişim sağlayabilir ve tüm sosyal etkinlikleri takip edebilirsiniz.
  • Dilediğin zaman: Dilediğin zaman uygulaması ile hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyecek ve en kaliteli içerikleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleyebileceksiniz.
Digitürk Mini Paketler
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git