Digiturk Mobil Kayıt Nasıl Yapılır?

Digiturk Mobil Kayıt Nasıl Yapılır?
18 Mart 2017 tarihinde eklendi, 802 kez okundu.
Reklam

Digiturk Uzaktan Kayıt Nasıl Yapılır?

Digiturk uzaktan kayıt kolaylığı ile hiç bir yayınını kaçırmayı dert etmeyecek ve izlemek istediğiniz içerikleri mobil cihazlarınız ile kaydederek dilediğiniz zaman izleyeceksiniz. Sağlanan kolaylıklar kapsamında evde olmasanız bile telefonlarınıza indireceğiniz ücretsiz mobil uygulaması sayesinde tek yapmanız gereken kaydetmek istediğiniz kanalı seçmek olacaktır. Sonrasında eve geldiğiniz zaman yayınları sorunsuz bir şekilde HD kalite ile izleyeceksiniz. Bunun yanı sıra eğer sevdiğiniz iki yayın aynı anda oynuyorsa, yayınlardan birini izlerken diğerini kaydedecek ve dilediğiniz zaman izleyeceksiniz.

Dilediğin Yerde uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol üst menüde yer alan  Rehber sekmesinden kaydetmek istenilen kanal ve program seçilerek uzaktan kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Digiturk Uydu Alıcısı İnternete Bağlama

  •  Ethernet kablosu üzerinden: İnternet bağlantınızın aktif olduğundan emin olduktan sonra; kablonun bir ucunu uydu alıcınıza, diğer ucunu modeminize bağlayın. Digiturk kurulumu yapılmış olan uydu alıcınızı internete bağladığınızda kullanıma hazırdır.

  •  Kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Kullanmış olduğunuz kablo internetinizi, kablosuz erişim noktasına tanıtın. Bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz erişim noktasını uydu alıcınıza bağlayın. Böylece uydu alıcınızın internet bağlantısını gerçekleştirmiş olursunuz.

  •  Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası üzerinden: Kablosuz erişim noktasını direkt prize takın, ethernet kablosu yardımıyla uydu alıcınıza bağlayın. Diğer kablosuz erişim kutusunu prize takın ve ethernet kablosu yardımıyla modeminize bağlayın. Her iki erişim noktasındaki ışık, yeşile dönünce uydu alıcınız kullanıma hazır olacaktır. Bu yöntemle internet, uydu alıcınıza elektrik hattı üzerinden iletilmektedir.

Digiturk Mobil Kayıt Nasıl Yapılır?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git