Digitürk Bein Türk’ün Yeni Filmi Silsile Yayında

Digitürk Bein Türk’ün Yeni Filmi Silsile Yayında
15 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 3.321 kez okundu.
Reklam

Digitürk Bein Türk’ün Yeni Filmi Silsile Yayında

Digitürk Bein Türk kanalı sizler için birbirinden güzel filmleri bildiğiniz üzer

digiturk-moviemax-turk'un-yeni-filmi-silsile-yayinda

e yıllardır ekranları başınızda, sevdikleriniz ve aileniz ile birlikte izlemenizi sağlamaktadır. Bein sizler için yeni yayına sokmuş olduğu filminden bahsedersek

eğer. filmin ismi silsile. Hadi gelin silsile filmi ile ilgili birkaç önemli anektot öğrenelim.

Türk sinemasının en iyi ve en yeni filmlerini izleyici ile buluşturan Bein Turk, eski hayatları yeniden birleştiren, 2014 yılının dikkat çeken yapımlarından biri olan ‘Silsile’yi Digiturk üyeleri ile buluşturuyor. 27 Haziran Cuma 21:00 de izleyici ile buluşacak filmin başrollerinde Nehir Erdoğan, İlker Kaleli, Tardu Flordun, Esra Bezen Bilgin, Serkan Keskin ve Cem Özeren paylaşıyor.
İki eski aşık ve eski dostlar yeniden bir arada
Sıcak bir yaz gecesi Ece (Nehir Erdoğan) Amerika’dan yeni dönmüş olan Cenk’in (İlker Kaleli) kaldığı eve gider ve eskide kalmış bir aşk alevlenir. Yakın bir dost aldatılmak üzeredir. Bir anda sessiz ve karanlık evde bir hırsızlık girişimi olur ve ardından bir suç işlenir. Ece gider, Faruk gelir. Üç insan hem birbirlerinden sakladıklarıyla, hem de bir suçla beceriksizce baş etmeye çalışır. Olaylar birbirinin içine geçerek gelişir ve karmaşık şehirli ilişkilerin, derin yaraların ve hayatın kırgınlığının sorgulandığı bu üç insanın yaşamlarını sonsuza kadar değiştirecek olaylar silsilesi de başlar.
Digitürk Bein Türk’ün Yeni Filmi Silsile Yayında
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Digitürk Bein Türk’ün Yeni Filmi Silsile Yayında Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. merve gencer dedi ki:

    mukemmel bir film.yazik ki recep ivedik gibi bombos senaryolari, berbat kurgulari 7milyon kisi izlerken boyle filmler de 30-40binlerde kaliyor.anlamiyoruz biz ne sanattan ne oyunculuktan.biraz ozelestiri yapmak anlamaya calismak lazim.anlamadigimizi yermeden yoketmeden.Tardu Flordun bu arada filmde parliyor.dokturmus filmde inanilmaz bir karakter yaratmis.buyuk usta nefis oyuncu sinemada hem de tiyatroda.idealist adam.tek kelimeyle.cok az kaldi boyle modellerden.kiymetlerini bilelim.sokaktan toplama konusmayi bile beceremeyen insanlarla doldu tasti ozellikle televizyonlar.oyuncu denoyr birde bunlara.ozellikle son yillarda buyuk bir hizla onlara kaliyor ortalik dikkat edin.

Sayfa başına git