Digitürk Muhabbetlerini Kaçırma

Digitürk Muhabbetlerini Kaçırma
24 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.242 kez okundu.
Reklam

Digitürk İle Digitürk Muhabbetlerinden Geri Kalma

Digitürk’ün yeni reklam kampanyası ile sizde Digitürk ayrıcalıklarını fark edecek ve Digitürk’ün eşsiz kampanyalarından en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Digitürk’ün yeni reklam kampanyası Digitürk’le Muhabbetten Geri Kalma başladı. Kampanyada Digitürk’ün içerik zenginliğini ve kullanıcılarına faydasını anlatıyor. Yeni kampanyanın marka yüzleri ise İzzet Altınmeşe, Bülent Serttaş, Safiye Soyman, Ferhat Güzel ve Onur Buldu olarak belirlendi bile.

digiturk-muhabbetlerinden-geri-kalma

Concept Reklam Ajansı’nın tasarlamış olduğu ve Serdar Işık’ın yönetmenliğini yaptığı yeni reklam kampanyasında Digitürk’ün içerik zenginliğine vurgu yapılırken Digitürklülerin hiçbir muhabbetten geri kalmadığı komik bir dile ile anlatılıyor. Üç filmden oluşan reklam serisinde her film ayrı ayrı temayı konu alıyor ve izleyicilere reklamlarıyla da bir hayli eğlendiriyor. Birbirinden değerli ünlü sanatçılar İzzet Altınmeşe, Bülent Serttaş iki filmde rol alıyor. İlk filmde fenomen dizi Game Of Thornes’taki taht savaşları üzerine derin bir sohbete daldıkları, diğer filmde ise Oscarlı yönetmen Inaritu’nun kariyeri hakkında keyifli bir muhabbete koyuldukları reklamda gayet açık dillendiriliyor. Safiye Soyman ile Ferhat Güzel’in oynadığı filmin konusu Aslanların pek bilmeyen gündelik yaşantıları. Onur Buldu her üç filmde muhabbetten geri kalan o karakterleri canlandırıyor.

Digiturk’lüler Hiçbir Muhabbeti Kaçırmıyor

Kampanyada; Türkiye’yi yayın teknolojisinden içeriğe bugün televizyon izleyicisinin vazgeçilmezi haline gelmiş pek çok şeyle tanıştıran Digiturk’ün arkadaş muhabbetlerinin olmazsa olmaz konularından biri olduğu ifade ediliyor. Digiturk üyesi olmayanların bu koyu muhabbetlere uzaktan bakmak zorunda kaldığı ise espirili bir dille aktarılıyor. Kampanya kapsamında çekilen reklam filmlerinde Digiturk üyeliği olan herkesin sevdikleri konularda uzman olabilecek ve her muhabbete katılabileceklerinin altı çiziliyor.

Digitürk Muhabbetlerini Kaçırma
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git