Digiturk Online İşlemler Uzaktan Kayıt

Digiturk Online İşlemler Uzaktan Kayıt
3 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 993 kez okundu.
Reklam

Digiturk Online İşlemler ile Uzaktan Kayıt Nasıl Yapılır?

Digiturk Online İşlemler Uzaktan Kayıt İşlemleri ile yayınların keyfini doyasıya çıkartacak ve izlemek istediğiniz içerikleri kaçırmayı dert etmeden keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz. Digiturk onlineislemler bölümüne giderek kaydetmek istediğiniz kanalı ve yayın saatini seçtiğiniz takdirde yayınları eve geldiğiniz zaman dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Sağlanan kolaylıklar kapsamında ek bir ücret ödeme derdi olmadan izlemek istediğiniz yayınları kaydederken bu esnada diğer yayınları da keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. Tek yapmanız gereken aşağıda verilen adımları takip etmek ve yayınların tadın çıkartmak olacak. Online İşlemler’e www.digiturk.com.tr adresindeki Online İşlemler menüsü üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kaydedilir?

İstediğiniz yayın ve programı uzaktan kayıt için onlineislemler.digiturk.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra Uzaktan Kayıt menüsünden Uzaktan Kayıt sayfasına geldiğinizde iki şekilde kayıt yapabilirsiniz.
İstediğiniz yayının gözüken uzaktan kayıt formunu kullanarak kanal, tarih ve saatlerini doldurup kayıt yapabilirsiniz. İstediğiniz yayının yayın akışına ulaşarak sayfa üzerinde sağ köşede bulunan “Digiturk yayın akışına ulaşmak için tıklayınız” sekmesine tıkladıktan sonra gelen yayın akışı üzerinden seçim yapınız. Ardından açılan pencere üzerindeki bilgileri kontrol ediniz ve Kaydet’e tıklayınız. Kayıtın tamamlanmasının ardından yayınları kaydedilen bölümünden kolay bir şekilde izleyebileceksiniz.

Digiturk Online İşlemler Uzaktan Kayıt
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git