Digiturk Paket Fiyatları

Digiturk Paket Fiyatları
24 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 2.103 kez okundu.
Reklam

DİGİTÜRK PAKET FİYATLARI HAKKINDA BİLGİLER

Günümüz teknoloji hızını takip etmekte zorlanmaya başladık dersek sanırım abartmış olmayız. Bu gelişim sayesinde en çok kendisini iletişim yani akıllı cihaz telefon teknolojileri üzerinde gösterirken bu akıma televizyonları da müdâhil etmek yanlış olmaz. Çünkü görüntü kalitesi çeşitlerine ve ekran teknik özellikleri sayesinde boyutlarına baktığımızda televizyon modellerindeki rekabeti de anlayabilmek oldukça kolaylık sağlayacaktır. Tabi ki alınan yayınların kalitesi üzerinde TV izleme seçeneklerini belirlemenizde yardımcı olacaktır. Özellikle son dönemler üzerinde HD yayınlar oldukça size özel fırsatlardan yararlanacaksınız.

Yine gelişen teknoloji sayesinde kişi ya da firmaların ulaşılabilirliğinin artması yüzünden o kadar çok kanal kuruldu ki artık insanlar hangi kanalı izleyeceklerini hangisinin daha doğru ve sağlıklı içeriğe sahip olduğunu anlamaya zorlanmaktadırlar. Lakin bu konuda Digiturk farklı seçenekte ki paket seçenekleri sayesinde müşteri beklentilerini her zaman şekillendirici çalışmalar yapabilmektedir. Digiturk paket fiyatları ile de televizyon izleme anlayışlarına ciddi bir dokunuş yaptı gibi duruyor. Nedeni firmanın çalışma mantığının izleyici gruplarını bir araya toplayıp talebe uygun yayınlar üzerinden değerlendirme yapmaktadır. Bu aşama üzerinde çok da özel paketler hazırlayan Digiturk, zaten bilinen kanalların yanın tercih ettiğiniz kanalları da ekleyerek sizleri memnuniyetini sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse standart kanallara ilave olarak sporseverlere özel Lig TV paketi sunuyor. Digiturk paket fiyatları açısından sizlere en uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Sebeplerinin en önemlisi kişi ne kadar maç izleyor ise, kimlerin maçlarını izlemek istiyorsanız gibi farklılıklara göre fiyat değişirken genel olarak ilk 3 aylık periyot zamanında 49.99 TL den izlenmesi mümkündür.

Ana paket olarak adlandırılan Digiturk giriş paketi 19.99 TL gibi Aylık ücretlendirilirken kişiler bu aşamanın ardından kendi arzuları doğrultusunda ek paketler alabiliyorlar. Bunla birlikte Digiturk’un ne kadar izlersen o kadar öde sloganına hitap eden bir anlayış olarak karşımıza çıkmaktadır. Örnek vermek gerekirse ayda 5 TL fark ile keyif paketi satın alınabilir. Digiturk paket fiyatları içinde en uygun olan tercihen paketlerdir. Bu tercih edilen ana nedeni ise içeriğinde gruplandırılmış ilgi alanlı yeni paketlerden oluşuyor olmasıdır. Mesela belgesel paketi, çocuk paketleri, müzik paketleri gibi. 4 paket seçenekleri ise 5. Paketin ücretsiz olarak verilmesi cazip karşılanmalıdır.

Film severler açısından tercih edilen ve Digiturk paket fiyatları arasında tercih oranı yüksek olan platin paketler dizi tutkunları veya film tutkunlarına HD kalitede ve aylık 16 TL bedel ile sizlere sunmakta. Bir sinema biletinden daha düşük bedelle bir ay aralıksız film izleme şansı sunan bu paket oldukça tercih ediliyor. Avantaj paketleri  sayesinde sınırsız salon filmlerini 12 TL/Ay gibi bir tutar karşılığında müşterilere sunuyor, Avantaj Yetişkin paketi içerisinde yukarıda belirttiğimiz avantaj paketi üyeliğine 4 adet yetişkin kanalları da ilave oluyor. Ayrıca bu hizmetin bedeliyle 17 TL gibi aylık bir tutar olarak sizlere sunar. 3 adet yetişkin kanalıyla oluşmakta ve 12 TL gibi aylık ücretiyle de tercih edilen yetişkin paketi tercih edilen paketler içerisinde yer alır. Digiturk paket fiyatları içinde en çok dikkat çekenlerden birisi de ekstra spor paketlerini içerir. İngiltere üzerinde ve ülkemizden birçok sportif mücadelenin 17 TL gibi aylık ücret karşılığında izlenmesine olanak veren bir pakettir.

 

Digiturk Paket Fiyatları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git