Digiturk Paketlerinde %50 İndirim

Digiturk Paketlerinde %50 İndirim
19 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 883 kez okundu.
Reklam

Digiturk Kullanıcılarına Yazlık Evlerinde %50 İndirim

Yan odayla evdeki herkes istediği programı izliyor! Üstelik bu yaz yazlık evinizde de sizinle! İzlediğiniz ne varsa yazlık evinizde aynı içerikleri %50 indirimli bir şekilde izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Yan Oda ile Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi 13,50 TL’ye sizleri bekliyor. Sizde en sevdiğiniz programları abone olduğunuz paketler kapsamında yazlık evinizde de HD kalitede izleyecek ve yaz tatilinizi daha eğlenceli hale getireceksiniz.

Fiyatlar: 12 ay kurulum taahhüdü ile Yan Oda üyeliği, ana üyelikte bulunan paketler ya da daha düşük paketler için taahhütllü paket fiyatları üzerinden %50 indirimlidir. Kampanya kapsamında kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.

Uydu Alıcısı: Bu kampanya hem Eutelsat hem de Turksat paketleri için geçerlidir.

Kampanya Detayları: Bu tekliften faydalanmak için ilgili paketin ana üyelikte de olması ve 12 ay kurulum taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Yan Oda üyeliği, ana üyelikte bulunan paketler ya da daha düşük paketler için taahhütllü paket fiyatları üzerinden %50 indirimlidir. Yan Oda üyeliklerinde aktivasyon ücretsizdir. Digiturk paketlerin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Yan Oda kampanyasında Ailenin Yıldızı Paketi, Filmin Yıldızı Paketi ve Dizi Paketi geçerlidir. LNB değişimi gerekirse Eutelsat üyelikleri için 55 TL, Turksat üyelikleri için 50TL ek ücret üyeden tahsil edilir. 

Yazlık Yan Oda kampanyasına geçiş yapacak müşterilerin yazlık ev adreslerini kampanya geçişi sırasında Digiturk yetkili ekiplerine bildiremeleri gerekmektedir. Teknik destek alabilmeleri için güncel adres bilgilerinin Digiturk ekipleri ile paylaşılması gerekemektedir. Bu hizmet 03.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Digiturk Paketlerinde %50 İndirim
2 votes, 5.00 avg. rating (96% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git