Digitürk Plus Kolay Kurulum

Digitürk Plus Kolay Kurulum
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 5.235 kez okundu.
Reklam

Digitürk Plus Kolay Kurulum

Digitürk kullanan kullanıcıları için kimi zaman bir takım sıkıntılar meydana gelmektedir. Çıkacak ufak çaplı sorunlarda Kolay Kurulum işlemleri ile bu sorunun üstesinden kolay bir şekilde gelinmekte olup teknik servis ihtiyacına gerek kalmamaktadır. Sizde yaşadığınız sorunlarda öncelikle şartlara bakarak kolay kurulum çözüm ise kolay kurulum işlemlerini gerçekleştirebilir ve eski yayınlarınıza kısa bir süre içinde kavuşabilirsiniz.

digiturk-plus-kolay-kurulum

Digitürk Kolay Kurulum Nasıl Yapılır?

Eğer herhangi bir bağlantı sorunu yaşamıyorsanız sorunları birde Digitürk Kolay Kurulumu denemenizi tavsiye ederiz. Verilen talimatları izleyerek kolay kurulum işlemini oldukça hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kumandanızın üzerinde yazan Menü ve OPTS tuşuna basınız, yön tuşları ile kurulum menüsüne gelerek Kolay Kurulum seçeneğini seçin, ve ekranda kanalların kurulduğunuz göreceksiniz. Kanallar kurulurken bekleyin, ekranda yapılacak kurulum işlemi için ok tuşuna basın yazısını gördüğünüzde ok tuşuna basın, kanal kurulumu tamamlandıktan sonra Çıkış veya Back tuşuna üst üste basın ve ana ekrana dönün. Menü ve Kurulum bölümünde ilerlediğiniz zaman Gelişmiş Kuruluma tıklayarak sinyal seviyesini ölçebilirsiniz.

Eğer bu oran %0 ise çanak anten hasar almış olabilir demektir. Eğer tüm bu uygulanan işlemlerden sonra sinyal seviyesi vb. sorunlar halen devam ediyorsa bu durumda Digitürk’ü arayarak veya yetkili servis ekiplerini arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Hangi teknik servisten yardım alacağınız bilmiyorsanız TEKNİK SERVİS yazarak 3555’e gönderebilir ve sizde hizmet verecek olan güncel teknik servis ekiplerinin bilgilerine erişebilirsiniz. 

Digitürk Kolay Kurulum Detaylı Anlatımına Göz Atabilirsiniz.

 

Digitürk Plus Kolay Kurulum
2 votes, 3.50 avg. rating (76% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git