Digitürk Sevdiğiniz Yayınları Kaydedin

Digitürk Sevdiğiniz Yayınları Kaydedin
10 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 939 kez okundu.
Reklam

Digitürk Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Digitürk’ün kayıt özelliğini kullanarak sizde hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyecek ve kolay bir şekilde kayıt işlemini yaparak kaydettiğiniz yayınları dilediğiniz zaman izleyebileceksiniz. Sunulan özellikler ile abone olduğunuz paketler kapsamında verilen uydu alıcılarının kayıt özelliğini dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Aynı zamanda uzaktan kayıt özelliği ile evde olmasanız bile uzaktan kayıt işlemini kolayca yapabilir ve eve geldiğiniz zaman keyifli bir şekilde yayınları izleyebilirsiniz. Uzaktan kayıt işlemi için telefonunuza ücretsiz mobil uygulamaları ile tek yapmanız gereken kayıt almak istediğiniz kanalı ve saatini seçmek olacaktır.

digiturk-yayin-kayit

Kumandanızın üzerindeki Guide ya da Rehber tuşuna basarak tüm kanalların yayın akışına erişebilirsiniz. Yayın akışı listesinde kaydetmek istediğiniz programın üzerindeyken kumandanızın  Rec tuşuna basarak kayıt işlemi için talimat verebilirsiniz. Kayıt işlemini gerçekleştirirken uydu alıcınızın ekranında Rec yazısı görünecek ve kırmızı kayıt ışığı yanıyor olacaktır.

Kaydedilen Yayınlara Nasıl Ulaşılır?

• Kumandanızın “MENÜ” ya da “OPTS” tuşuna basınız çıkan menüde “Kayıt Listesi”ni seçin ve ardından; Açılan menüde “Kayıt Listesi” seçtiğiniz zaman kaydettiğiniz içeriklere, “Planlanmış Kayıtlar” bölümünü seçtiğiniz zamansa henüz kaydedilmemiş ama kayıt talimatı verilmiş içeriklere ulaşabilirsiniz.

Digitürk Sevdiğiniz Yayınları Kaydedin
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git