Digitürk Sinema Paketi

Digitürk Sinema Paketi
29 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 6.084 kez okundu.
Reklam

Digitürk Sinema Paketi

Digitürk Sinema Paketi sayesinde artık sinema filmlerini evinizde sevdikleriniz ve aileniz ile beraber izleyebilecek ve dilediğiniz gibi filmleri takip edebileceksiniz. E daha ne duruyorsunuz o zaman üstelik Digitürk Sinema Paketi Fiyatı şimdi abone olanlara ilk 3 ay ayda sadece 19,99 TL. bugün bir sinemaya gittiğiniz zaman sadece 1 filme vereceğiniz paraya Digitürkte 1 ay boyunca 100 aşkın film izleyebilir, evinizi sinema salonuna çevirebilirsiniz.
Digitürk Sinema Paketinin içerisinde birbirinden güzel kanallar bulunmaktadır. Digitürk Sinema Paketi Kanalları sizler için 24 saat aralıksız filmleri televizyonunuzda izlemenizi sağlamaktadır.

film-paketi-kampanyasi

Digitürk Sinema Paketinin içerisinde neler olduğunu hiç merak ettiniz mi ? Bizler etmiş olduğunuzu düşünerek sizlere Digitürk Sinema Paketinin içerisinde neler olduğu hakkında da detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Digitürk Sinema Paketinde Neler Var

• Her ay bine yakın film, ayda 100 yeni film.
• Film paketinde yer alan tüm filmleri TV’de, Web’de, cepte ve tablette
dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz.
• 7’i HD görüntü kalitesi ve Dolby Surround ses kalitesiyle toplam 10 film kanalı ve
filmleri 3D izleme ayrıcalığı.
• Türkçe dublaj veya Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri.

DİGİTÜRK SİNEMA PAKETİ FİYATLARI

Digitürk Film Paketinden faydalanmak için 12 aylık kullanma taahhüdü vermeniz gerekmektedir. Bu vermiş olduğunuz 12 aylık kullanma taahhüdünün ilk 3 ayında Digitürk sinema paketine ayda sadece 19,99 TL ödeyeceksiniz. Kalan sonraki 9 ayda ise ayda sadece 35,99 TL ödeyerek sinema filmlerini evinizde izleyebilirsiniz. Üstelik şimdi sinema paketini alan vatandaşlarımız İlk ay tüm keyif paketleri açık, 6 aylık yetişkin paketi ve 1 yıl HD servisi hediye! Üstelik ilk ay Lig TV’yi de ücretsiz olarak izleme fırsatınız bulunmaktadır. Giriş paketi + seçeceğiniz 2 Keyif Paketi + Film Paketi ilk 3 ay 19,99 TL.

Digitürk Sinema Paketi Kurulumu

Evet sevgili vatandaşlarımız. Digitürk sinema paketini almaya karar verdiniz ve tek derdiniz kurulum mu kaldı. Bu konuda hiçbir şüpheniz ve kaygınızın bulunmaması gerektiğini belirtmek istiyoruz. Çünkü abonelik işlemlerinizi başlattığınız gün içerisinde kurulumunuzu da yapmakta ve sizleri hemen, aynı gün içerisinde sinema kanalları ile başbaşa bırakmaktayız.

12 ay taahhütlü Film paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum ücretsiz!
Üstelik 20 TL değerindeki aktivasyon hediye!

Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

Digitürk Sinema Paketi
2 votes, 5.00 avg. rating (96% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git