Digitürk Spor Extra Paketi İndirimi

Digitürk Spor Extra Paketi İndirimi
25 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.508 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Spor Extra Paketi Kampanyası

Digitürk Lig TV Spor Extra Paketi ile maç keyfini evinize kadar getiriyoruz. Digitürk Spor Extra Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte spor seven tüm kullanıcılara hitaben hazırlanmış bir pakettir. Sizde artık tek seferlik yayın için dışarıda pahalı mekanlara yüzlerce lira ödemekten sıkıldıysanız ve maçlara bilet aramaktan bıktıysanız bunun için Digitürk Spor Extra Paketi İçeriğine bir göz atabilir ve en uygun fiyatlar üzerinden Digitürk abonesi olabilirsiniz. Sunulan kampanyadan sizde ayda 19.99 TL ödeyerek yararlanabilecek ve dolu dolu spor heyecanını Spor Extra Paketi ile keyifli bir şekilde yaşayabileceksiniz.

digiturk-lig-tv-spor-extra-paketi

Digitürk Spor Extra Paketinde Neler Var?

  • Dünyanın en prestijli futbol ligleri: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A abone olduğunuz paket kapsamında ek bir ücret ödemeden izleyebileceksiniz.
  • Basketbolun iki dev ligi: Spor Toto Basketbol Ligi ve Turkish Airlines Euroleague ile sizde 12 dev adamın heyecan dolu maçlarına tanıklık edebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
  • En prestijli tenis turnuvaları: Dünyanın en iyi tenisçilerini bir araya getiren ATP Masters 1000 ve Wimbledon ile sizde ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz.

spor-extra

Kampanya Kurulum Bilgileri

Kurulum: Abone olduğunuz paket kapsamında iç kurulum ücretsiz olarak siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenmektedir. 12 ay taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir olup, ikamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.

diledigin-zaman

Digitürk Spor Extra Paketi İndirimi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git