Digitürk Sporextra Paketi Ve Fiyatı

Digitürk Sporextra Paketi Ve Fiyatı
20 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.889 kez okundu.
Reklam

Digitürk Sporextra Paketi Ve Fiyat bilgileri dışında, Sporextra ile ilgili faaliyette olan kampanyalar hakkında da detaylı bilgileri yazımızın içerisinde bulabileceksiniz.

digiturk-sporextra-paketi

 

Digitürk paketleri bünyesinde sizlerin en iyi yayınları evinizde izleyeceğiniz birçok kanal bulunmaktadır. Bu kanallar sizlerin günün 24 saati aralıksız spor yayınlarını izlemenizi sağlamaktadır. Digitürk, bildiğiniz gibi sizlere en iyi filmlerin ve dizilerin yanı sıra spor yayınlarını da günün 24 saati HD yayın kalitesiyle izlemenizi sağlamaktadır. Özellikle hizmete sokmuş olduğu Digitürk sporextra paketi kampanyası ile sizlerde dilediğiniz gibi İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Brezilya Ligini izleyebilmenizi sağlamıştır. Sizlerde belirttiğimiz liglerin maçlarını izlemek istiyorsanız eğer direk Digitürk Sporextra Paketi aboneliğini alabilir ve dilediğiniz gibi odanızı stadyuma çevirebilirsiniz.

Digitürk Sporextra Paketi aboneliği almak isteyen arkadaşlarımız direk Digitürk giriş paketini alabilir ve giriş paketinin üzerine sporextra paketini alabilirler. Digitürk Sporextra paketini almak için ayrıca 12 ay kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bu 12 ay taahhüt için ayda sadece 17 TL ödeyerek belirttiğimzi tüm yayınları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Digitürk sporextra paketi ile belirttiğimiz tüm liglerin yayınlarını Lig TV 2 ve Lig TV 3 kanallarında yayınlanacaktır. Sizlerde maçların olduğu saatte direk bu kanallara giriş yapabilir ve eşsiz Digitürk spor yayınlarını aileniz ile birlikte izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk Sporextra Paketi için hazırlanmış ve hizmete sokulmuş birçok kampanyada mevcuttur. Bu kampanyaların arasında sporextra kampanyası ve Digitürk sporextra + limitsiz internet kampanyası yer almaktadır. Dilerseniz gelin birde bu kampanyadan yararlanacakların ödeyecekleri fiyat ve kampanyaların detaylarını öğrenmeye başlayalım.

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası

Digitürk Sporextra paketi kampanyasına abone olmak isteyen arkadaşlarımız 12 ay kullanım taahhütü vermeleri gerekmektedir. Verdikleri bu 12 ay taahhütün ilk 3 ayında aylık sadece 19,99 TL, geriye kalan aylarda ise sadece 31,99 TL ödemek zorundadırlar. Kampanya kapsamında evinize giriş paketi + sporextra paketi gelecektir. Kampanyadan yararlanan arkadaşlarımıza ayrıca 1 ay yetişkin paketi ve 1 ay lig tv yayınları ücretsiz olarak verilecektir. Kampanyanın kurulumu ücretsiz olarak yapılacak ve yine çanak ve uydu ekipmanları sizlere ücretsiz olarak verilecektir. Kampanya için sadece aktivasyon sırasında 30 TL ücret ödemesi yapacaksınız.

digiturk-sporextra-paketi-kampanyasi

Digitürk Sporextra + Limitsiz İnternet Kampanyası

Digitürk sporextra + limitsiz internet kampanyasndan yararlanmak isteyen arkadaşlarımız ise hem Digitürk’e, hemde Süperonline’a 24 ay taahhüt vermeleri gerekmektedir. Verdikleri bu 24 ay taahhüt boyunca aylık sadece ve sadece 59,99 TL ödeme yapacaklardır. Bunun dışında herhangi bir ek ücret yapılmayacaktır. Çünkü sabit fiyat garantisi adı altına taahhüt veriyor ve sözleşmenin altına imzanızı atıyorsunuz. Kampanyadan yararlananların öncelikle Digitürk kurulumları aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir. Kurulum gerçekleştikten 48 saat içerisinde ise internet kurulumunuz yapılacaktır.

 

digiturk-sporextra-limitsiz-internet-kampanyasi

Digitürk Sporextra Paketi Ve Fiyatı
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git