Digitürk Telefonla Fatura Ödeme Bilgileri

Digitürk Telefonla Fatura Ödeme Bilgileri
17 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.854 kez okundu.
Reklam

Digitürk faturalarını zahmet çekmeden ödemek isteyen arkadaşlarımız için bugün Telefonla Fatura Ödeme Bilgilerini, siz değerli abonelerimiz ile paylaşacağız.

Digiturk-Telefonla-Fatura-odeme-Bilgileri

Digitürk aboneliğini başlatmış onlarca vatandaşımızın olduğunuz farkındayız. Vatandaşlarımız, artık bayilere giderek zahmet çekmek istemedikleri için, direk telefon numaraları üzerinden tüm hizmetlerden yararlanmak istemektedirler. Şöyle birşey varki artık direk telefon numaraları üzerinden de fatura ödemelerinizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Digitürk faturalarınızı veya Lig TV faturalarınızı telefon üzerinden ödemek için öncelikle kredi kartınızın olması gerekmektedir. Kredi kartınız var ise direk Digitürk müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0212 473 7373 nolu telefonu arayabilir ve faturanızı ödeyerek yayınları izlemeye devam edebilirsiniz.

Digitürk faturalarınız, bildiğiniz gibi her ayın 3’ünde kesilmektedir ve her ayın 16’sına kadar ödeme zamanınız bulunmaktadır. Bu yüzden sizlerde ayın 16’sına kadar Digitürk müşteri hizmetlerine ulaşarak kredi kartınız ile ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Digitürk faturalarınızı normal Digitürk yetkili bayilere giderekte ödemenizi peşin olarak yapabilirsiniz. Digitürk faturalarınızı bankaralara otomatik ödeme talimatı vererek de ödeyebilir ve sorunsuz olarak Digitürk yayınlarınızı izlemeye devam edebilirsiniz. Bankara otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zamanda bayilere gitmeyecek, direk faturanız çıktığı zaman banka sizin yerinize ödeyeceklerdir. Tabiki bunu yapmanız için kredi kartınızın olması ve bankara hesabınızın olması gerekmektedir.

Evet sevgili arkadaşlar.
Gördüğünüz gibi Digitürk, siz değerli aboneleri için herşeyin kolay yolunu bulmuş ve sizler için faaliyete sokmuş bulunmaktadır. Sizlerde hemen Digitürk alabilir ve düzenli olarak faturanızı ödeyerek en iyi yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk Telefonla Fatura Ödeme Bilgileri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git