Digitürk Tivibu Spor Kurulum Ayarı

Digitürk Tivibu Spor Kurulum Ayarı
30 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 45.354 kez okundu.
Reklam

Digitürk Tivibu kanalı sayesinde süper lig takımlarımızdan Fenerbahçe’nin ve Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi maçlarını şifresiz olarak yayınlayacağını duyurmuştur.

digiturk-tivibu-spor-kurulum-ayari

Digitürk Tivibu kanalı sayesinde süper lig takımlarımızdan Fenerbahçe’nin ve Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi maçlarını şifresiz olarak yayınlayacağını duyurmuştur. Bu duyurunun üzerine tüm Digitürk aboneleri Tivibu ayarlarını yapmak için teknik servislere başvurmaktadırlar. Vereceğimiz bilgiler sayesinde sizlerde Tivibu Spor kurulum ayarlarını evinizde yapacak ve teknik servis hizmeti için günlerce beklemek zorunda da kalmayacaksınız.

Evinizde çanak anten varsa Tivibu Spor izlemek kolaydır:

Türksat uydu alıcısı ayarlarına girip, 4A 42 Doğu uydusu, H Yatay Polarizasyon ve frekans: 11853 Mhz, Symbol Rate: 25.000 frekans ayarlarını kullanmak mümkündür. Tivibu Spor kanalları 1 2 3 4 5 kanal sizler için ücretsiz açılacaktır.

Tivibu kanallarını sadece Türksat üzerinden yayın alan arkadaşlarımız izleyebileceği gibi, Türksat üzerinden yayın almayan arkadaşlarımız malesef Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarımızın UEFA Avrupa ligi maçlarını izleyemeyecekler.

Digitürk Uydu Alıcınıza Tivibuspor eklemek için aşagıdaki videoyu İzleyebilirsiniz

Digitürk Tivibu Spor Kurulum Ayarı
15 votes, 2.73 avg. rating (56% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git