Digitürk Turksat Lig TV Şampiyonlar Paketi

Digitürk Turksat Lig TV Şampiyonlar Paketi
25 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.510 kez okundu.
Reklam

Digitürk Lig TV Turksat Şampiyonlar Paketi Kampanyası

Digitürk Lig TV Şampiyonlar Paketi ile artık maçları evinizde daha kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz. Sunulan çeşitli kampanyalar ile en kaliteli yayınların keyfini Digitürk abonesi olarak kolay bir şekilde çıkartacaksınız. Sunulan Turksat Lig TV Kampanyaları ile yayınları Turksat Uydusu üzerinden oldukça uygun fiyata izleyebileceksiniz. Sizde eğer bir fanatikseniz ve takımınız maçlarını evinizde keyifle izlemek istiyorsanız Lig TV Şampiyonlar Paketi tam da size göre demektir. Sunulan kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile Şampiyon olmuş olan 5 takımın heyecan dolu maçlarını sizde indirimli bir şekilde ilk 3 ay 39.99 TL’ye izleyebileceksiniz. Kalan aylarda ise indirimsiz fiyatı ile 70.99 TL’ye  sunulan yayınları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Ek olarak 20.99 TL olan Giriş Paketi de bu fiyatlara dahildir.

digiturk-lig-tv-sampiyonlar-paketi-turksat-kampanyalari

Kampanyada Yararlanacağınız İçerikler

  • Yetişkin Paketi: Yetişkin Paketi sayesinde gece saat 00:00 itibari ile Blue Hustler ve Playboy gibi yetişkin kanallarını izleyebileceksiniz.
  • Spor Toto Süper Lig Yayınları: Spor Toto Süper Ligin yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını izleyebileceksiniz.
  • Spor Extra Paketi: Spor Extra ile en kaliteli lig maçlarını izleyeceksiniz. İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1 gibi lig maçlarını ve tenis turnuvalarından motor sporlarına bir çok spor dalını takip edebileceksiniz.
  • Lig TV Dilediğin Zaman: Lig TV Dilediğin zaman uygulaması ile her nerede olursanız olun yayınları kaçırmayı dert etmeyecek ve içerikleri cepten gönlünüzce izleyebileceksiniz.

lig-tv-sampiyonlar-paketi-hediye

Sunulan muhteşem kampanya kapsamında oldukça kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilecek ve abone olduğunuz paket ile izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Sizde Digitürk Giriş Paketi + Süper Lig Paketine ilk 3 ay indirimli fiyatı ile 39.99 TL’ye kalan indirimsiz dönemde ise 70.99 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Kampanya Bilgileri

Kampanya Kapsamında belirtilen tüm indirimler Giriş Paketi ve tüm Lig Paketlerine geçerlidir. Kampanya kapsamında isteğe göre 12 ay veya 18 ay taahhüt verilebilir. Verilen taahhüt boyunca üyeliğiniz devam edecek ve yayınları dilediğiniz gibi takip edebileceksiniz.

Kurulum: Abone olduğunuz paketler ile aynı gün içerisinde kurulum hizmetlerinden faydalanacaksınız. Kurulum yetkili servis ekiplerince hızlı bir şekilde gerçekleştirecek ve ücretsiz olarak yapılacaktır. Binada Digitürk Merkezi Sistem var ise merkezi sistem üzerinden bağlantı gerçekleşir. Eğer merkezi sistem yok ise çanaklı kurulum gerçekleşmesi gerekmektedir. Çanaklı kurulum bedeli talebe göre 50-60 TL arasında değişmektedir. Çanaklı kurulum bedeli kurulum sırasında yetkili servis ekiplerine ödenebilir veya taksitle Digitürk’e ödenebilir.

Uydu Alıcısı: 12 taahhütlü bu yeni üyelikte uydu alıcısı ücretiz olarak sizlere sunulmaktadır. Verilen uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca garanti kapsamı altında olup herhangi bir arıza durumunda hemen yenisi ile değiştirilecektir. Bu sayede yayınları kesilmeyecek ve içerikleri kaldığınız yerden izlemeye devam edebileceksiniz. Sizde verilen iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek kampanya hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

diledigin-zaman

Digitürk Turksat Lig TV Şampiyonlar Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git