Digitürk Uydu Alıcıları

Digitürk Uydu Alıcıları
17 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.298 kez okundu.
Reklam

Digitürk Uydu Alıcıları ve Özellikleri

Digitürk Uydu Alıcıları ile en zengin içerikleri HD kalite ile keyifli bir şekilde izleme imkanı sizleri bekliyor olacak. Çeşitli özelliklere sahip olan uydu alıcıları ile sizde yayın akışlarına hükmedecek ve Digitürk Uydu Alıcıları ile ekran başında daha keyifli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan çeşitli fırsatlar ile sizde elinizde bulunan uydu alıcılarını iade ederek özellikli Uydu Alıcıları ile değiştirebilir ve bir çok özelliğin keyfini sürebilirsiniz. Dilediğin Zaman Uydu Alıcıları, Kaydet İzle Özellikli Uydu Alıcıları, Digitürk Plus Uydu Alıcısı, HD Özellikli Uydu Alıcıları ile sizde dilediğiniz yayını dilediğiniz zaman HD kalite ile izleyebilecek ve ekran başında oldukça keyifli dakikalar geçirebileceksiniz.

digiturk-ozellikli-uydu-alicileri

HD/Dilediğin Zaman

Digitürk HD ile artık televizyon izlemek daha keyifli bir hale geliyor. Sunulan muhteşem özellik sayesinde filmleri ve içerikleri artık 5 kat net bir görüntü kalitesi ile izleyebileceksiniz. Üstelik HD uydu alıcınızı internete bağlayarak en popüler yerli ve yabancı dizleri binden fazla filmi kaliteli bir şekilde takip etme imkanı sizi bekliyor.

Digitürk Plus

Digitürk Plus Uydu Alıcısı ile artık zamanı durdurmak senin elinde. Digiürk Plus sayesinde aynı gösterilen iki yayından bir tanesini kaydedebilir ve bu esnada diğer yayını izleyebilirsiniz. Canlı yayınları durdurup geri sarabilir ve yayın akışına mahkum olmadan yayınlara hükmedebilirsiniz. Sizde Digitürk Plus kutular ile kaliteli yayınların farkını göreceksiniz.

Dilediğin Zaman Özellikli Digitürk Plus

Digitürk Plus cihazının kayıt özelliğinin yanı sıra, cihazı internete bağlayarak binlerce dizi, film ve belgesel arasından dilediğiniz seçerek ekran başında eğlenceli dakikalara tanıklık edebilirsiniz. Bu kutu ile istediğiniz programdan istediğinizi seçerek dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

diledigin-yerde

Digitürk Uydu Alıcıları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git