Digitürk Uydu Alıcısı İnternete Nasıl Bağlanır?

Digitürk Uydu Alıcısı İnternete Nasıl Bağlanır?
1 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.840 kez okundu.
Reklam

Digitürk Uydu Alıcısını İnternete Bağlama

Sunulan kampanyalar kapsamında abone olduğunuz paketler ile siz değerli müşterilere sunulan ücretsiz uydu alıcıları ile TV’den İnternet keyfini doyasıya yaşayabilir ve ekran başında eğlencenin dozunu iki katına çıkartabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında sizde Digitürk ile en sevdiğiniz içerikleri keyifle izleyebilecek ve beraberinde TV’den internete bağlanarak limitsiz fiber internetin tadını çıkartacaksınız.

digiturk-internet-hizmetleri

Uydu Alıcısını İnternete Bağlamak İçin Ne Yapılmalı?

  • İnternet kablosu üzerinden: İnternet bağlantınızın aktif olduğunundan emin olun ve kablonun bir ucunu alıcınıza diğer ucunu ise modeminize bağlayın. Digitürk kurulumu yaptığınız uydu alıcınızı internete bağladığınız zaman kullanıma hazır olacaktır.
  • Kablosuz erişim noktası Wifi üzerinden: Kablosuz erişim noktasını bilgisayarınıza bağlayın. Kullanmış olduğunuz kablo internetinizi kablosuz erişim noktasına tanıtın ve ardından bu işlemi yaptıktan sonra kablosuz uydu alıcınızı bağlayın. Böylece uydu alıcınızın internet bağlantısını tamamlamış olacaksınız.
  • Elektrik prizine takılan kablosuz erişim noktası üzerinden kablosuz erişim noktasını direkt prize takın, ethernet kablosu yardımıyla uydu alıcınıza bağlayın. Diğer kablosuz erişim kutusunu prize takın ve ethernet kablosu yardımı ile modeme bağlayın. Her iki erişim noktasındaki ışık yeşil olunca uydu alıcınız kullanıma hazır olacaktır. Bu yöntemle internet, uydu alıcısına elektrik hattı üzerinden iletilmektedir.
Digitürk Uydu Alıcısı İnternete Nasıl Bağlanır?
1 vote, 1.00 avg. rating (55% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git