Digitürk Uydu Alıcısı Kayıt Özelliği Nasıl Kullanılır?

Digitürk Uydu Alıcısı Kayıt Özelliği Nasıl Kullanılır?
9 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 963 kez okundu.
Reklam

Digitürk Uydu Alıcısı Kayıt Özelliği Kullanma

Digitürk Uydu Alıcısının Kayıt Özelliği sayesinde yayınları daha eğlenceli bir hale getirerek yayınları kaçırmayı dert etmezsiniz. Sağlanan kolaylıklar ile evde olmanıza gerek kalmadan mobil cihazlarınıza indireceğiniz ücretsiz uygulamaları ile tek yapmanız gereken kaydetmek istediğiniz kanalı ve yayın saatini seçmek olacaktır. Bu sayede eve geldiğiniz zaman yayınları doyasıya izleyebilir, ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Akıllı telefonlarınızın mağazası üzerinden gerekli uygulamayı herhangi bir ücret ödeme derdi olmadan ücretsiz bir şekilde kolayca indirebilir ve sağladığımız kolaylıkların tadını çıkartabilirsiniz.

digiturk-yayin-kayit

Digitürk Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Kumandanızın üzerinde yer alan guide yada rehber tuşuna basarak tüm kanalların yayın akışına kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Yayın akışı listesinde kaydetmek istediğiniz programın üzerindeyken kumandanızın rec tuşuna basarak kayıt işlemini başlatmış olacaksınız. Kayı işlemini yaparken uydu alıcınızın ekranında rec yazısı görünmekte ve kırmızı kayıt ışığı yanıyor olmalıdır.

Kaydettiğiniz programların listesine işe şu şekilde kolayca ulaşabilirsiniz. Kumandanızın menü yada opts tuşuna basın, çıkan menüde kayıt listesini seçin.  Açılan menüde kayıt listesini seçtiğiniz zaman kaydettiğiniz içeriklere planlanmış kayıtlar bölümünü seçtiğiniz zamansa henüz kaydedilmemiş ama kayıt talimatı verilmiş içeriklere ulaşabilirsiniz. Çeşitli sebeplerden dolayı yayın akışına uymayan televizyon programlarının kayıt işlemlerinde üyelerimize zaman bazlı kaydetme özelliğinin kullanımı tavsiye edilmektedir. Planlanmış Kayıtlar menüsü içerisinde olan sırasıyla opts ve Zaman Bazlı Kaydetme tuşlaması yapıldığı zaman, ekrana çıkan formdaki bölümler eksiksiz doldurulduktan sonra kayıt işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

Digitürk Uydu Alıcısı Kayıt Özelliği Nasıl Kullanılır?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git