Digitürk Uydu Alıcısı Kilitlenme Sorunu

Digitürk Uydu Alıcısı Kilitlenme Sorunu
31 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.237 kez okundu.
Reklam

Digitürk Uydu Alıcısı Kilitlenme Sorunu ve Çözümü

Digitürk Uydu Alıcısı Kilitlenme Sorununu vereceğimiz adımları uygulayarak kolay bir şekilde giderebilir ve teknik servis desteğine ihtiyaç duymadan işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında vereceğimiz adımları takip etmenizi öneririz. İlk olarak sorunu neden yaşadığınıza bir göz atalım. Bu tür bir sorunu genellikle ani olarak meydana gelen elektrik kesintilerinden kaynaklı olarak yaşıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ilk olarak cihazın güç kablosunu fişten çekin, bir süre bekledikten sonra geri takarak sorunun düzelip düzelmemiş olduğunu kontrol edin. Sorun halen devam ediyorsa en yakın yetkili servis ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Digiturk uydu alıcınızın güç kablosunu elektrik prizinden çıkarın ve sonra tekrar takın. Bu sorunu bir daha yaşamamak için TV izlemediğiniz zamanlarda kutunuzu standby’da bırakmanız tavsiye edilmektedir.

KOLAY KURULUM

• Kumandanızın “Menü” ya da “OPTS” tuşuna basın, yön tuşlarıyla “KURULUM” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın,
• Yön tuşlarıyla “KOLAY KURULUM” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın, ekranda kanalların kurulduğunu göreceksiniz. Kanallar kurulurken bekleyin,
• Ekranda “Kurulum için OK tuşuna basınız” yazısını gördüğünüzde “OK” tuşuna basın, kanal kurulumu tamamlanınca “ÇIKIŞ” ya da “BACK” tuşuna arka arkaya basarak tüm menülerden çıkın.

Digitürk Uydu Alıcısı Kilitlenme Sorunu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git