Digitürk Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Digitürk Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
18 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 4.194 kez okundu.
Reklam

Yazımızın içerisinde Digitürk üyelik iptali nasıl yapılacağı hakkında, iptal için hazırlayacağınız dilekçe hakkında ve kutu kart ekipmanlarınızı yapmadığınız zaman uygulanacak cezai işlemleri öğrenebileceksiniz.

Digiturk-uyelik İptali-Nasıl Yapilir

Digitürk ile siz değerli arkadaşlarımız da artık diledikleri tüm hizmetlerden talep ettikleri gün ve saat içeisinden yararlanmaya başlayabilecekler. Çünkü Digitürk, sizlerin isteğine göre hizmetlerini faaliyete sokuyor ve sizlerde bu sayede dilediğiniz tüm hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Bildiğimiz gibi hergün milyonlarca vatandaşımız, en iyi yayınları izlemek için Digitürk aboneliğini seçmektedirler. Buna ters orantılı olarak çeşitli sebeplerden ötürü de Digitürk İptal işlemlerini başlatmak isteyen arkadaşlarımızda bulunmaktadır. Ama iptal işlemlerini gerçekleştirmek isteyen arkadaşlarımız, birtürlü Digitürk iptal işlemlerini gerçekleştiremiyorlar. Aynı şekilde süper lig yayın haklarınıda eline almasıyla Lig TV abonelik ve iptal işlemleri de gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Bugünde siz değerli arkadaşlarımıza Digitürk Üyelik İptali Nasıl Yapılır? hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Digitürk iptal işlemlerinizin ciddiye alınabilmesi için bu belgeleri eksiksiz olarak Digitürk’e göndermeniz gerekmektedir.
•    Nüfus cüzdanınızın arkalı önlü fotokopisi,,
•    İmzanız,
•    Size Ulaşılabilecek bir cep telefon numarası,
•    Neden iptal etmek istediğiniz,
•    İptalini istediğiniz üyeliğinizin numarası veya digital kart numarası

Digitürk iptalinizi gerçekleştirmek için 3 yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler ise şunlardır.

  • İptal işlemlerinizi kendiniz yapmak istiyorsanız eğer 90 (212) 473 99 99’a faks göndererek iptal işlemlerini başlatabilirsiniz.
  • İptal işlemlerinizi aynı zamanda Digitürk yetkili teknik servislere de başvurarak abonelik iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
  • Son olarak iptal işlemlerinizi başlatmak için Digitürk genel merkeze mektupta gönderebilirsiniz. Adres bilgileri: Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı No:45 Kat: 1-2-3 Beşiktaş 34353 İstanbul.

Digitürk iptal işlemlerinizi eğer taahhütünüz bitmeden başlatıyorsanız eğer, o ana kadar size yapılan tüm indirimleri ceza olarak ödemeniz gerekmektedir. Digitürk İptali Cezası ödemesi için iptalini gerçekleştirdiğiniz ayı takip eden fatura dönemi içerisinde çıkacaktır. Ödemesini yaptıktan sonra tam anlamıyla Digitürk iptal işlemleriniz gerçekleştirmiş olacaksınız. Digitürk İptali Ücreti tutarını ödemediğiniz heray, üzerine faiz işlenecektir ve sizlerin ödeyemeyeceği meblalara kadar gelecektirki sizlerde bu durum karşısında zor duruma düşmüş olacaksınız. Evet sevgili arkadaşlar. Gördüğünüz gibi Digitürk iptali hakkında detaylı bilgileri siz değerli arkadaşlarımız paylaştık. Sizlerde belirttiğimiz işlemleri yaparak iptal işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Dilekçeyi İndirmek İçin Word Dosyasına Tıklayabilirsiniz
word-digiturk-iptal-dilekcesi

Digitürk Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
4 votes, 3.25 avg. rating (70% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git