Digitürk Uzaktan Kayıt Nasıl Yapılır?

Digitürk Uzaktan Kayıt Nasıl Yapılır?
18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 924 kez okundu.
Reklam

Digitürk Uzaktan Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Digitürk Uzaktan Kayıt İşlemi ile hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyeceksiniz. Sağlanan kolaylıklar kapsamında artık evde olmasanız bile izlemek istediğiniz yayınları telefonlarınıza indireceğiniz mobil uygulama sayesinde kaydederek eve geldiğiniz zaman yayınların tadını doyasıya çıkartacaksınız. Sunulan uygulamaları ücretsiz olarak indirerek yayınları dilediğiniz gibi kaydedeceksiniz. Yayınları kaydetmek için tek yapmanız gereken; Kaydetmek istediğiniz kanalı ve yayın saatini seçmek olacaktır. Sonrasında eve geldiğiniz zaman yayınları keyifli bir şekilde izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Digiturk Online İşlemler’de sol tarafta bulunan Uzaktan Kayıt menüsündeki Kanal Kaydet seçeneğinden kayıt talimatı verebilirsiniz.

Digiturk Plus

Digiturk Plus’ınız varsa evde olmasanız dahi maçları, filmleri, dizileri veya belgeselleri kaydedersiniz, geldiğinizde izlersiniz. Yayını durdurabilir ve geri sararsınız, hiçbir kareyi kaçırmazsınız! Üstelik HD seçeneğiyle tüm bunları mükemmel görüntü kalitesiyle, gerçek gibi izlersiniz!

Dilediğin Zaman Özellikli Digiturk Plus

Digiturk Plus’un Kaydetme özelliğine ek olarak Dilediğin Zaman Uygulaması sayesinde, internete bağlanarak film, dizi ve binlerce programa ulaşılabilir, dilediğiniz yayını canınız ne zaman isterse o zaman izleyebilirsiniz.

Digitürk Uzaktan Kayıt Nasıl Yapılır?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git