Digiturk Yan Oda Fiyatları

Digiturk Yan Oda Fiyatları
29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.336 kez okundu.
Reklam

Digiturk Yan Oda Kampanyası

Digiturk’ün Yan Oda Kampanyaları kapsamında en sevdiğiniz yayınları yan odaya taşıyarak normalde izlediğiniz tüm yayınları yan oda da oldukça uygun fiyatlara izleyebileceksiniz. 12 ay üyelik taahhüdü ile Giriş Paketi aylık 11 TL’dir. Giriş paketi üstüne istenilen paket eklenebilir. Ana üyelikte de olması durumunda, eklenilen paketler yan oda üyeliğinde liste fiyatı üzerinden %50 indirimlidir. Ana üyelikte bulunmayan paketler ise liste fiyatından izlenir. Verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

 

Yan Oda Kurulumu

40 TL olan yan oda aktivasyon bedeli özel kampanya ile siz değerli müşterilere 10 TL’ye sunulmaktadır. Kurulum ücretsi kurulum sırasında yetkili servis ekiplerine ödenir. Gerektiği durumlarda 36 TL olan LNB değişim bedeli üyeye aittir. Belediye merkezinin dışında olan kurulumlar için yol bedeli yetkili servis ekiplerince kurulum esnasına alınır. 

Kampanya Detayları

Bu kampanyadan faydalanmak için paketin üyelikte olması ve 12 aylık üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Bu durumda üye ana üyeliğinde bulunan bir paketi yan oda üyeliğinde liste fiyatı üzerinden %50 indirimli, diğer paketleri de liste fiyatından izler. Yan oda üyeliğinde 10 TL aktivasyon bedeli üyeye aittir. Digitürk paketlerinin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.

Digiturk Yan Oda Fiyatları
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git