Digitürk – Yayın Yaptığımız Uydular

Digitürk – Yayın Yaptığımız Uydular
10 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 3.760 kez okundu.
Reklam

Digitürk Yayın Yapılan Uydular

Digitürk siz değerli kullanıcılarına her zaman daha iyi hizmet verebilmek için çabalamaktadır. Sağlanan kolaylıklar ile sizde en iyi şekilde Digitürk’ün eşsiz kampanyaları kapsamında en iyi kalite ile yayınları sizde takip edebilir ve eski yayınlara veda ederek ekran başında en sevilen içerikleri kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Digitürk yayınları ve programları Eutelsat, Turksat uyduları aracılığı ile evinize geliyor.

digiturk-yayin-uydular

Kanal D HD, Kanal 7 HD ve Samanyolu TV HD’nin de katılımı ile Türkiye’nin en çok izlenen HD kanalları bundan böyle Digiturk’te. Digiturk, ‘Şimdi Digiturk HD’ye Geçmenin Tam Zamanı’ sloganıyla cazip bir kampanyayı da hayata geçirdi.

Eutelsat

Digitürk, Türkiye’nin en kaliteli ulusal ve yerel kanalları; Digitürk platformuna özel olarak spor, dizi, film, belgesel ve eğlence-yaşam kanalları ile Eutelsat W3A 7 derece doğu  uydusu üzerinden yayın yapıyor.

Türksat

Digitürk Türksat 4A uydusu üzerinden Türkiye’nin en çok izlenilen ulusal ve yerel kanalları ile Digitürk platformunda yer alan zengin içerikli spor, film ve eğlence-yaşam tematik kanallarını siz değerli üyelere HD farkı ile sunuyor.

Digitürk – Yayın Yaptığımız Uydular
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git