Digitürk Yeni Kredi Kartı Kampanyası

Digitürk Yeni Kredi Kartı Kampanyası
23 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.271 kez okundu.
Reklam

Digitürk Kredi Kartı Kampanyası Yeni

Digitürk yeni Digitürk Lig TV Kredi Kartı Kampanyası ile siz değerli kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Sizde fanatiği olduğunuz takımın maçlarını abone olduğunuz paketler kapsamında HD kalite ile izleyebilir ve stadyum heyecanını tek bir tuş ile evinize taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra lig maçlarından motor sporlarına, tenis turnuvalarından, basketbol liglerine kadar en sevilen yayınları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde; kampanya hakkında detaylı bilgilere erişebilir ve üyelik işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türksat başlangıç paketleri ile Lig TV Paketlerine kredi kartına 9 taksit imkanı!

digiturk-lig-tv-paketleri-kredi-karti-kampanyasi

Kredi Kartı İndirimli Lig TV Paketleri

  • Giriş + Süper Lig Paketi: Süper ligin tüm maçlarını aylık 59.99 TL’ye kredi kartı ile tek çekim olarak 539 TL’ye izleyebileceksiniz.
  • Giriş + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş olan 5 takımın maçlarını aylık taksitlendirme ile 59.99 TL’ye dilerseniz de tek çekimle 539 TL’ye takip edebilirsiniz.
  • Giriş + Anadolu Taraftar Paketi: Anadolu takımlarının maçları 9 ay taksitle 31.99 TL tek çekim fiyatı ise sadece 287 TL olarak sunulmaktadır.
  • Giriş + Taraftar Paketi: Fanatiği olduğunuz takımın maçlarını 9 ay taksitli fiyatı ile 54 TL’ye peşin fiyatıyla ise 494 TL’ye sevdiğiniz maçları takip edebilirsiniz.
  • Giriş + Şampiyon Anadolu: En sevdiğiniz spor yayınlarını dilerseniz taksitle 41.99 TL’ye dilerseniz de tek çekim ödemesi ile 377 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Kampanya Detayları

İç Kurulum 60 TL ,Dış kurulumda; hizmet bedeli peşin bayi tarafından alındıysa 60 TL ,üyeye DT tarafından taksitlendirildiyse;60’ lık çanak için 120 TL ( 60 TL+ Kalan Taksit 5 12 ay 90’ lık çanak için 132TL 60 TL+ Kalan Taksit 6 12 ay

İç Kurulum olursa Ücretsiz.Dış Kurulumlar da ;60’ lık çanak ile 5 TL * 12 Ay Taksitle DT faturasına yansıtılır veya Bayiye Peşin 50 TL ödeme yapabilir.90’ lık çanak ile 6 TL * 12 Ay Taksitle DT faturasına yansıtılır veya Bayiye Peşin 60 TL ödeme yapabilir

Digitürk Yeni Kredi Kartı Kampanyası
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git