Digitürk Yetişkin Paketi

Digitürk Yetişkin Paketi
20 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.890 kez okundu.
Reklam

Digitürk Yetişkin Paketi Fiyatı

Digitürk Yetişkin Paketi siz değerli müşterilere abone olduğunuz paketlerin yanında kimi zaman ek hediye olarak belirli sürelerde sunulmaktadır. Paketin hoşunuza gitmesi durumunda ayda 12 TL karşılığında ek olarak Digitürk Yetişkin Paketi alabilir ve sunulan yayınların keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Yetişkin paketi ile en iyi erotik kanalları ve programları Digitürk ile sizde keyifli bir şekilde takip edebilecek ve gece 00.00 itibari ile yayınları izlemeye başlayabileceksiniz. Bununla birlikte ebeveyn kilidi ile şifreleme yaparak çocuklarınızın bu kanala erişimini engelleyebilir güvenli bir şekilde yayınların tadını çıkartabilirsiniz. Digiturk Üyeleri Yetişkin Paketine ayda 12 TL’ye sahip olabilir. Üye olmak için Hemen Başvur!

digiturk-yetiskin-paketi-erotik-kanllar

Yetişkin Paketi’ni Neden Almalıyım?

  • Görsel bir şölene hazır olun: Dünyanın prestijli ve en kaliteli erotik kanalları görsel bir şölen sizleri bekliyor.
  • En seçkin erotik kanallar: Penthouse, Playboy ve Bluse Hustler gibi yetişkin kanalları HD kalite ile yetişkin paketinde!

digiturk-erotil

Yetişkin Paketi Kanalları

Penthouse, Playboy ve Bluse Hustler ile beraberinde bir çok kanalı da keyifli bir şekilde izleyebilecek, izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Kampanya Bilgileri: Mevcut paketi sadece Digitürk aboneleri ek paket olarak alabilirler. Sadece yetişkin paketi olarak satışı sunulmaz. Abone olduğunuz paketlerden belirli bir süre sonra ücretsiz olarak sunulur. Hediyenin süresinin sona ermesi durumunda, eğer dilerseniz ek olarak pakete sahip olabilirsiniz.

Digitürk Yetişkin Paketi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git