Digitürk Yetişkin Paketi Fiyat Bilgisi

Digitürk Yetişkin Paketi Fiyat Bilgisi
23 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 15.002 kez okundu.
Reklam

Sizlerde yazımıza göz atarak Digitürk Yetişkin Paketi Fiyat Bilgisi, Yetişkin Paketi Nedir gibi sorularınıza detaylı cevap bulabilir ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.

digiturk-yetiskin-paketi-fiyat-bilgisi

Digitürk, sizler için en iyi paketleri ve kampanyaları hizmete sokmaya devam ediyor ve bu şekilde sorunsuz olarak dilediğiniz kanallarını günün 24 saati aralıksız izlemenizi sağlıyor. Digitürk yer yaşta izleyicisi için birçok kanalı paketlerin içerisine koymuş ve bu paketlerde sizlere hizmet vermektedir. Digitürk’ün bünyesinde bulunan kanalların bazıları gece belirli saatler arasında yayın vermektedir. Bu kanalların gece belirli saatlerce yayın vermelerinin sebebi; yetişkin ve gençler için ünlü erotik yıldızlarının filmlerini yayınlamasıdır. Sizlerde gece belirli saatlerde b yayınları izlemek istemez misiniz? Eğer sizlerinde cevabı evet ise direk Digitürk servis paketleri içerisinde yer aşan Digitürk Yetişkin Paketi aboneliği alabilir ve gece saat 00:00 ile 05:00 saatleri arasında eşsiz Digitürk yayınlarını izlemeye başlayabilirsiniz.

Digitürk yetişkin paketine abone olmak isteyen arkadaşlarımız öncelikle giriş paketine abone olmaları gerekmektedir. Digitürk giriş paketi aboneliği var ise direk 12 ay taahhüt vererek aylık sadece 12 TL ödeyerek yayınları izleyebilirsiniz. Digitürk yetişkin paketi kanallarını da dilerseniz gelin hep beraber öğrenelim ve kanalları gece 00:00 dan sonra açıp izlemeye başlayalım.

digiturk-yetiskin

Digitürk Yetişkin Kanalları

707     Blue Hustler
708     INTIMACY
709     Playboy TV
710     Penthouse HD
711     Penthouse
713     Penthouse 3D

Sizlerde belirtmiş olduğumuz tüm kanalları izlemek istiyorsanız eğer sitemizde de belirtmiş olduğumuz iletişim bilgilerimiz üzerinden bayimize veya müşteri yetkililerimize ulaşabilir ve abonelik işlemlerinizi hemen yaparak, kurulumlarınızı birkaç saat içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk Yetişkin Paketi içerisindeki kanalları gün içerisinde açarsanız eğer direk şifre gelecektir ekranlarınıza. Kanalı akşam açmayı denerseniz eğer böyle bir mesajla karşı karşıya kalmayacaksınız.

 

Digiturk Satısından Sonra Yetişkin kanalları Platformdan Çıkartılmıştır.

Digitürk Yetişkin Paketi Fiyat Bilgisi
6 votes, 3.33 avg. rating (70% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git