Digitürk Yurt Dışında İzle

Digitürk Yurt Dışında İzle
1 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.742 kez okundu.
Reklam

Yurt Dışında Digitürk Keyfi

Artık yurt dışında Digitürk keyfini çıkartacak ve sunulan yayınları yurt dışında da dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. Sunulan bu muhteşem fırsat ile yurt dışına çıksanız bile üyeliğiniz ülke genelinde sınırlı kalmayacak ve izlemek istediğiniz yayınları gönlünüzce izleyebileceksiniz. Süper Lig Maçlarını Sizde sunulan fırsat ile Yurt Dışında izlemek istediğiniz maçları ve yayınları takip edebileceksiniz.

digiturk-yurt-disi

Neden Almalıyım?

  • Yurt dışında maç keyfi: Spor Toto Süper Lig heyecanı, yurt dışında maç özetleri ve maç tekrarlarını izleyebileceksiniz.
  • En çok izlenen Türk kanalları TV’nde: En sevdiğiniz ulusal kanalları, en sevilen dizileri ve içerikleri gönlünüzce izleyebileceksiniz.
  • Web’de ve Cepte futbol ile TV keyfi: İster cepten isterse web den yayınları dilediğiniz takip edebilecek  ve her nerede olursanız olun yayınları kaçırmayacaksınız.
  • Yayın akışına hükmet: Saat farkına son! canlı yayınları tek bir tuş ile durdur, geri sar ve yeniden izle. Dilediğin programı dilediğin zaman izleyerek yayın akışına hükmet.
  • Tek üyelik ile 4 ekrandan izle: Sunulan yayınları cepten, tabletten, bilgisayardan ve TV’den dilediğiniz gibi izleme imkanı sizleri bekliyor.

Nasıl İzlemeliyim?

  • Uydudan izle: Digitürk Euro ile Lig TV kanallarını ve Türkiye’nin en çok sevilen kanallarını Turksat veya Eutelsat uydusu üzerinden izleyebilirsiniz.  Spot Toto Süper Lig heyecanını ve yerel ulusal kanalları yurt dışında dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • İp kutudan izle: Digitürk Plus Ip Kutu ile Spor Toto Süper Lig‘in nefes kesen mücadelesini, Türkiye basketbol ligindeki kıyasıya mücadeleyi, en çok izlenen Türk kanallarını, maç tekrar ve özetlerini kısacası Digitürk’te yer alan en kaliteli içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • Web’den ile: Sunulan Lig TV ve Digitürk yayınlarını her nerede olursanız olun İnternet bağlantınız olduğu sürece takip edebileceksiniz.
  • Mobil’den izle: Spor Toto Süper Lig ve Basketbol ligi maçlarını cepten takip edebilir ve buna dahil olarak yerel ulusal kanal yayınlarını da cepten gönlünüzce izleyebilirsiniz.
Digitürk Yurt Dışında İzle
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git