Digitürk Yurt Dışında İzleme Özelliği

Digitürk Yurt Dışında İzleme Özelliği
12 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.055 kez okundu.
Reklam

Digitürk’ü Artık Yurt Dışında İzleyebileceksiniz

Digitürk kullanıcıları artık yurt dışında olsalar bile Digitürk yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebilecekler. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte biraz daha büyüyen Digitürk siz değerli müşterilere çeşitli kampanyalar kapsamında bir çok yenilik ve özellikli içerikleri sunuyor. Sizde sürekli yurt dışı seyahatlerinde bulunuyor fakat Digitürk yayınlarını kaçırmak istemiyorsanız Digitürk Yurt Dışında İzleme keyfi ile sizde yayınları kaçırmayacak ve izlediğiniz içeriklerin tadını çıkartacaksınız. Bununla birlikte yurt dışında Süper Lig heyecanına da ortak olacak ve yurt dışında maçları da takip edebileceksiniz.

digiturk-yurt-dişi

Yurt Dışında Digitürk

  • Lig TV ile Maç Keyfi: Spor toto süper lig heyecanına yurt dışında da ortak olabilir ve izlemek istediğiniz spor yayınlarını yurt dışında da keyifli bir şekilde dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • En çok izlenen kanallar: En sevdiğiniz yerel ulusal kanallar ile en sevilen diziler ve filmler yurt dışında da sizleri bekliyor olacak.
  • Cepte ve Web’te maç keyfi: Sunulan içerikleri ve yayınları İnternet bağlantınız sürece cebinizden keyifli bir şekilde izleyebilir, yayınları kaçırmayı dert etmezsiniz.
  • Yayın akışının kontrolü sizde: Artık saat farkını dert etmeyecek ve tek bir tuş ile canlı yayınları durduracak, geri saracak ve kaydedip izleyebileceksiniz.

Nasıl İzlerim?

  • Uydudan izle: Digitürk Euro ile Lig TV kanallarını ve en çok sevilen yerel ulusal kanalları Turksat ve Eutelsat uydusu üzerinden yurt dışında da izleyebilme imkanı sizi bekliyor olacak.
  • İp kutudan izle: Digitürk Play İp Kutu ile Spor Toto Süper Ligin harika mücadelesini, Türkiye basketbol ligindeki kıyasıya geçen mücadeleyi yurt dışında gönlünüzce izleyebilir ve ekran başında keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
  • Web’den izle: Digitürk Play ile web üzerinden Spor Toto Süper Ligi ve en çok izlenen ulusal kanalları izleme imkanı sizler ile! Sizde yurt dışında yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.
  • Cepten izle: Spor Toto Süper Ligi ve basketbol heyecanını yurt dışında da bırakmayacak ve cebinizden ücretsiz mobil uygulamalar ile spor yayınları takip edebileceksiniz.
Digitürk Yurt Dışında İzleme Özelliği
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git