Digitürk’le İnternete Merhaba

Digitürk’le İnternete Merhaba
6 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.355 kez okundu.
Reklam

Digitürk İle İnternete Merhaba Kampanyası

Digitürk İnternet Kampanyaları ile sizde artık evinizde Digitürk İnternet fırsatlarından yararlanabilecek ve Limitsiz İnternet Paketleri ile evinizde olduğundan daha eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Sunduğumuz kampanyalar kapsamında sizde bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve üye olduğunuz paketler ile hem Digitürk yayınlarını izleyebilir hemde sınırsız internet paketleri ile ışık hızında internetin keyfini çıkartabilirsiniz. Sunulan kampanyadan ayda sadece 57.99 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca HD keyfi ,Süper hızlı modem , internet aktivasyonu ve Digiturk kurulumu dahil! Sağladığımız kolaylıklar ile sizde bayimizin üzerinden işlemlerinizi kolay bir şekilde halledecek ve en uygun fiyatlar üzerinden Digitürk abonesi olarak kaliteli içerikleri tadını çıkartabileceksiniz.

digiturk-ile-internet-kampanyalari

Bu Kampanyada Neler Var?

  • Fiber Kotanız Etkilenmiyor:Üstelik Fiber İnternet üyeliklerinde kotandan etkilenmeden en yeni filmleri, en sevdiğiniz dizileri ve programları artık dilediğin zaman izleyebilirsiniz.
  • Limitsiz fiber ve Adsl seçenekleri:Size en uygun Limitsiz Fiber ya da ADSL seçenekleri ve Digiturk paketleri bir arada.
  • En seçkin yerel ve ulusal kanallar: Türkiye’nin en prestijli ulusal kanallarında, en sevdiğiniz yerli diziler, bağımlılık yapan yarışma programları ve en güncel haber programları, abone olduğunuz paketler ile sizi bekliyor olacak.
  • Eğlencenin adresi: Yarli belgeseller, yemek programları, konserler ve life*style programların yer aldığı en kaliteli en zengin belgesel, müzik-eğlence ve yaşam kanalları.

digiturk-internet-hediyeleri

Digitürk İnternet Paketleri

  • ADSL: 8 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL 50 GB AKK 39 TL! Turksat Merhaba Paketi + HD Keyfi 14,99 TL modem 4,00 TL toplamda 57,99 TL
  • ADSL: 16 Mbps’ye kadar Limitsiz ADSL 50 GB AKK 42 TL! Turksat Merhaba Paketi + HD Keyfi 14,99 TL 4,00 TL modem, toplamda 60,99 TL
  • FİBER: 25 Mbps Limitsiz FİBER 25 GB AKK 49 TL Turksat Merhaba Paketi + HD Keyfi 14,99 TL toplam 63,99 TL
  • FİBER: 25 Mbps Limitsiz FİBER 75 GB AKK 57 TL Turksat Merhaba Paketi + HD Keyfi 14,99 TL toplam 71,99 TL
Digitürk’le İnternete Merhaba
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git