Digiturk’te Bu Ay Öne Çıkanlar

Digiturk’te Bu Ay Öne Çıkanlar
6 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 805 kez okundu.
Reklam

Digiturk Filmlerinde Bu Ay!

Oscar keyfi Digiturk ile başlıyor! En sevilen filmleri ve henüz vizyona girmemiş olan filmleri Digiturk beIN Movies sayesinde ilk siz izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Verdiğimiz hizmetler, sağladığımız kolaylıklar kapsamında bu ayın öne çıkan filmlerini tarihleri ile birlikte görerek izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi HD kalite ile izlemenin hazzını yaşayacaksınız. İzlemek istediğiniz filmleri sizde seçebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirerek sunulan içeriklerin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. 

Şubat Ayı beIN Movies İçerikleri

  • Alis Harikalar Diyarında: Oscar’lı oyuncu Anne Hathaway ve Johnny Depp’in olduğu bir masal… Yapımcı koltuğunda Tim Burton yer alıyor. Alis aynanın içinden geçince kendisini bir kez daha Harikalar Diyarı’nda bulur. Orada Çılgın Şapkacı’dan Beyaz Kraliçe’ye eski dostlarının hepsine teker teker rastlar. Çılgın şapkacı bir süredir kendinde değildir ve ona yardımcı olabilecek tek kişi de Alis’tir.

  • Steve Jobs: Michael Fassbender ve Kate Winslet’ın filmdeki performanslarıyla Oscar adayı oldukları yapım, teknoloji öncüsü Steve Jobs’ın kariyerinin son dönemlerine odaklanıyor.

  • By The Sea: Fransa’da  eski bir dansçı olan Vanessa ve Amerikalı bir yazar olan kocası Roland’ın hikayesine odaklanıyor.

  • Kral İçin Hologram: Alan Clay  elindeki her şeyi kaybetmiş bir işadamıdır. Yeniden çıkış yapabilmek, henüz inşaatı başlamamış teknoloji kompleksinin yapımını üstlenebilmek için yanındaki genç arkadaşlarıyla birlikte Suudi Arabistan’a gider. Alıştığından bambaşka bir dünya ve kültürle yüz yüze gelen Clay, içinde bulunduğu duruma uyum sağlamaya ve bir çıkış yolu bulmaya çalışacaktır. Öte yandan Çinliler’in de aynı işi yapmaya talip olması, işini zorlaştıracaktır.

  • Çöl Kraliçesi: Ünlü arkeolog ve ataşe olan Gertrude Bell’in yaşamını Nicole Kidman’ın canlandırdığı filmde, ünlü oyuncuya Robert Pattinson ve James Franco eşlik ediyor. Gezgin bir arkeolog, yazar ve aynı zamanda 20. yy’da İngiliz İmparatorluğunun Ataşe’si olan Gertrude Bell’in bilinmeyen yönleriyle hayat hikayesine tanık oluyoruz. Elçilikte görevli olan Gertrude Bell diğer ülkeleri keşfetmek ve tanımak isteyen macera ruhlu bir kadındır…

Digiturk’te Bu Ay Öne Çıkanlar
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git