Digitürk’te Yan Oda Fırsatları

Digitürk’te Yan Oda Fırsatları
8 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 903 kez okundu.
Reklam

Digitürk İle Yan Oda Keyfi

Digitürk Yan Oda Kampanyaları ile evinizde eğlenceyi iki katına çıkartarak en sevdiğiniz yayınları keyifli bir şekilde izlerken yan odada eşiniz veya çocuklarınız sevdikleri yayınların tadını doyasıya çıkartacaklar. Sunulan kampanya kapsamında siz odanızda en heyecan verici maçları izlerken yan oda filmleri, çizgi animasyonları, dizileri, yaşam programlarını vb. içerikleri eşiniz ile çocuklarınız da rahatça izleyebilecekler. Bu muhteşem kampanyadan ayda sadece 11 TL ödeyerek yararlanacak ve Digitürk’ün eşsiz fırsatlarını en iyi şekilde değerlendireceksiniz.

digiturk-yan-oda-kampanyalari

Fiyatlandırma

12 ay taahhüt ile giriş paketi aylık 11 TL olarak sunulmaktadır. Giriş paketi üzerine istenilen paket eklenebilir. Ana üyelikte de olması gibi durumlarda eklenilen paketler yan oda üyeliğinde liste fiyatı üzerinden %50 indirimlidir. Ana üyelikte bulunmayan paketler de liste fiyatı üzerinden izlenir.

Yan Oda Kurulumu

40 TL olan yan oda aktivasyon bedeli bu kampanya kapsamında 10 olarak sunulmaktadır. Kurulum esnasında yetkili teknik servis ekipleri tarafından alınır. Gerekiği durumlarda 36 TL olan LNB değişim bedeli üyeye aittir. Belediye merkezi dışında olan kurulumlar için yol bedeli teknik servis ekiplerince istenebilir.

Detaylar

Bu tekliften faydalanmak için ilgili paketin ana üyelikte de olması ve 12 ay üyelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Bu durumda üye, ana üyeliğinde bulunan bir paketi yan oda üyeliğinde liste fiyatı üzerinden %50 indirimli, diğer paketleri ise liste fiyatından izler.

Digitürk Yan Oda İptali

Eğer yan oda üyeliği iptal edilmek istenirse, bunun için yapmanız gereken bayiye gitmek olacaktır. Bölgenizde bulunan yetkili servise giderek ve ekipmanlar ile gerekli belgeleri götürerek yan oda üyelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Digitürk’te Yan Oda Fırsatları
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git