Dilediğin Zaman’dan Neler İzlenir?

Dilediğin Zaman’dan Neler İzlenir?
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 947 kez okundu.
Reklam

Dilediğin Zaman Uygulaması Üzerinden Neler İzlenir?

Dilediğin Zaman Uygulaması üzerinden sevdiğiniz yayınları dilediğiniz zaman keyifli bir şekilde izleyebilecek ve hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeden en sevdiğiniz filmleri, dizileri, programları vb. içerikleri kaydetme özelliğini kullanarak dilediğiniz zaman izleyebileceksiniz. Sağlanan kolaylıklar ile telefonlarınıza indireceğiniz ücretsiz mobil uygulaması ile yayınları dilediğiniz gibi izleyecek ve hiç bir yayını kaçırmayacaksınız. Sinemalardan doğrudan Salonlar’a gelen yepyeni filmleri kiralayarak keyifle izleyebilirsiniz.

digiturk-diledigin-zaman-diledigin-yerde

Neler Var?

  • Canlı TV: İZtv, Turkmax’ın da içinde bulunduğu 100’ün üzerinde ulusal kanalı canlı TV seçeneğinden izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz.
  • Canlı TV: İZ TV, Turkmax’ın da içinde olduğu 100 tanenin üzerinde ulusal kanalı canlı TV seçeneği ile izleyebileceksiniz. Tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz.
  • Yerli ve Yabancı Diziler: Ulusal kanallarda ve Digiturk kanallarında yayınlanan popüler dizi ve programların geçmiş bölümlerini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
  • Film ve fazlası: Film, Belgesel, Çocuk, Eğlence-Yaşam, Spor kategorilerinde 1.000’in üzerinde içeriğe üyelik paketiniz dahilinde ulaşabilirsiniz.
Dilediğin Zaman’dan Neler İzlenir?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git