Duvarın Ardında İki Ülke İz TV De

Duvarın Ardında İki Ülke İz TV De
19 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.607 kez okundu.
Reklam

Duvarın Ardında İki Ülke İz TV De

Digitürk İz TV izleyenleri öncelikle hepinize merha diyor ve konumuza başlamak istiyoruz. Bildiğiniz üzere Digitürk sadece 1 kanalla ilgilenmiyor, bünyesinde bulunan tüm kanallara yeni yeni programlar ekleyerek abonesini gün geçtikçe arttırmaktadır. Sizlere bugün anlatacağımız konu ise Digitürk İz TVkanalının sizlere sunmuş olduğu programı olan “Duvarın Ardında İki Ülke” dizisidir. Dizi hakkında bilgiyi yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Duvarın Ardında İki Ülke İz TV De

Duvarın Ardında İki Ülke İz TV De

Farklı şehirleri farklı oyuncuların sunumu ile ekrana taşıyan belgesel programı ‘Farklı Rotalar’ın ikinci bölümü ‘Duvarın Ardında İki Ülke’ ünlü oyuncu Serhat Kılıç’ın sunumuyla 26 Mayıs Pazartesi günü 22.00’da İZ TV ekranlarına geliyor.
Türkiye’nin ilk belgesel ekranı İZ TV’nin daha önce hiç gidilmeyen coğrafyalarda, daha önce bu bölgelerde hiç bulunmamış ünlü oyuncuların anlatımıyla çektiği belgesel serisi ‘Farklı Rotalar’ın ikinci bölümü ekranlara geliyor. Ünlü oyuncu Serhat Kılıç’ın sunduğu yeni bölüm ‘Duvarın Ardında İki Ülke’de Polonya ve Almanya’yı İZ TV ekranlarına taşıyor.
Yolculuğun ilk durağında, Doğu Bloğunun simgesi Polonya’nın başkenti Varşova yer alıyor. Turizm şehrine dönüşen Varşova’da, Stalin döneminde yaptırılan Kültür ve Bilim Sarayı ile Lazienki Parkı’nda Su Üstünde Yüzen Saray İZ ekranına yansıyor. Serhat Kılıç eşliğinde, Chopin’in kalbinin gömülü olduğu Varşova’da, bir zamanlar burada yaşamış Nazım Hikmet’in izlerini sürülüyor. Alman işgali sırasında Avrupa’da gerçekleşen ilk şehir ayaklanmasının geçtiği yer olan Varşova gettosuna gidiyor ve katledilen Yahudileri anılıyor.
Program hakkında detaylı bilgi için veya direk abone olmak için size en yakın bayiyie gidebilirsiniz.
Duvarın Ardında İki Ülke İz TV De
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git