E107-4 Hatası Çözüm Bilgileri

E107-4 Hatası Çözüm Bilgileri
28 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.479 kez okundu.
Reklam

Digitürk hata kodlarının çözümüne yönelik verdiğimiz bilgiler sayesinde artık sizlerde bir teknik servis olacak ve sorunlarınızı evinizde kendiniz çözecektir.

E107-4-Hatasi-Cozum

Digitürk hata kodlarının çözümüne yönelik verdiğimiz bilgiler sayesinde artık sizlerde bir teknik servis olacak ve sorunlarınızı evinizde kendiniz çözecektir. Bugünde siz değerli arkadaşlarımız için Digitürk hata kodları arasında yer alan Digitürk E107-4 Hatasının çözümüne yönelik bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu bilgiler sayesinde sizlerde artık saatlerce teknik servis hizmeti beklemek zorunda kalmayacaksınız.

E107-4 Hatası Çözüm Bilgileri

Digitürk E107-4 hatasını ekranlarda görüyorsanız eğer Digiturk şifreleme sistemi ile çalışan kutularda,kutu ve kart birbiri ile eşlenmiş olarak kullanılmaktadır.Yeni kurulum yapılıysa üyeliğinizin aktifleşmemesi kaynaklı bu hatanın görüleceğini bilmeniz gerekmektedir. Sizlerde yeni abonelik aldıysanız eğer üyeliğinizin aktifleşmesini beklemek zorunda olduğunuzu veya direk müşteri hizmetlerini aramanız gerektiğini belirtmek istiyoruz.

 

E107-4 Hatası Çözüm Bilgileri
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git