E130-4 Hatası Çözümü Hakkında Bilgileri Bulabilirsiniz.

E130-4 Hatası Çözümü Hakkında Bilgileri Bulabilirsiniz.
16 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.300 kez okundu.
Reklam

Digitürk; bildiğiniz gibi en iyi kanallarını sizlerin izlemesi için faliyete geçirmiştir ve bu sayede sizlerde dilediğiniz gibi en iyi yayınları izlerken, Digitürk plus kutusu sayesinde yayınları kaydetmenize de olanak sağlıyor.

Digiturk-E130-4-Hatasi-Cozümü

Digitürk; bildiğiniz gibi en iyi kanallarını sizlerin izlemesi için faliyete geçirmiştir ve bu sayede sizlerde dilediğiniz gibi en iyi yayınları izlerken, Digitürk plus kutusu sayesinde yayınları kaydetmenize de olanak sağlıyor. Ama bazı kanalların kaydedilmesi yasaktır. Bu kanalları kaydetmeye kalktığınız zaman ekrana çeşitli hata kodları gelecektir. Bizlerde bugün bu hata kodları arasından Digitürk E 130-4 Hatası çözüm hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız ve hatanın ortadan kaldırılmasını sağlayacağız.

Digitürk E 130-4 Hatası Çözümü

Digitürk E 130-4 Hatasının çözülmesi için hemen kaydetmeye çalıştığınızın yayını kapatın ve diğer bir kanalın yayınlarını kaydetmeye çalışın. Kaydetmeye çalıştığınız yayın büyük bir ihtimalle salon filmlerini izlediğiniz bir kanaldır ve salon filmlerinin kaydedilmesi Digitürk tarafından engellenmiştir.

 

E130-4 Hatası Çözümü Hakkında Bilgileri Bulabilirsiniz.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git