Ekranda Görüntü Ve Ses Alamama Sorunu

Ekranda Görüntü Ve Ses Alamama Sorunu
21 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.319 kez okundu.
Reklam

Ekranda Görüntü Ve Ses Alamama Sorunu Çözüm Bilgileri

Digitürk sayesinde evimizde keyifli vakitleri geçirebiliyor ve bu şekilde sizlerde aileniz ile birlikte keyifli vakitleri geçirebiliyorsunuz. Digitürk yayınlarını izlerken bazen kutu, bazen çanak, bazende Televizyona giden kablolardan kaynaklanan sorunlar karşımıza çıkmaktadır. Bu sorunları çözmekte artık bizlerin elinde olan bir durum haline gelmiştir. Digitürk sorunları arasında yer alan Görüntü / ses alamıyorum. Ne yapmalıyım? hakkında detaylı bilgileri bugün sizlerle paylaşacağız. Vereceğimiz bilgiler sayesinde sorununuzu hemen çözebilecek ve yayınları izlemeye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Ekranda Görüntü Ve Ses Alamama Sorunu Hakkında Bilgi.

Ekranda Görüntü Ve Ses Alamama Sorunu Çözüm Bilgileri.

Görüntü / ses alamıyorum. Ne yapmalıyım? İçerik Bilgisi

Sizlerde eğer televizyonunuzu açtığınız zaman görüntü veya ses alamıyorsanız eğer direk DIGI kutudan televizyona giden scart kablosunun her iki uçta da düzgün takılı olup olmadığını kontrol edin ve kutuyu standbya alıp tekrar açın. Bu şekilde sorunu ortadan kaldırmış olacaksınız. Eğer sorun ortadan kalkmadıysa direk uydunuzun fişini çıkartarak bir süre bekleyin ve sonrasında tekrar takın. Eğer sorununuz yine düzelmediyse direk Digitürk müşteri hizmetleri numarası olan 0212 473 7373 numarasını arayabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Size destek olacak Digiturk Yetkili Servis bilgilerinize ulaşmak için Digiturk’te kayıtlı cep telefonunuzdan TEKNIK SERVIS yazıp 3555’e gönderiniz.

Evet sevgili arkadaşlarımız. Sorununuzu nasıl çözebileceğiniz hakkında detaylı bilgileri gördüğünüz gibi siz değerli abonelerimiz ile paylaşmış bulunuyoruz. Yukarıda aktarılan özellikler ve menü yönlendirmeleri kullanmakta olduğunuz Digi kutu, Digi kumanda veya televizyonuzun tipine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ekranda Görüntü Ve Ses Alamama Sorunu
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git