Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alma Sorunu

Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alma Sorunu
10 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.833 kez okundu.
Reklam

Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alma Sorunu

Digitürk Lig TV aboneliği almanın tam zamanı. Çünkü Digitürk, siz değerli arkadaşlarımız için en iyi yayınları izleyebilmeniz için kampanyalarını hizmete sokmuştur. Bu kampanyalardan yararlanan tüm arkadaşlarımız, artık ailemizin birer parçası olabiliyorlar. Digitürk aboneliği alarak bize ait olmasını istediğimiz kanallara pin kodu koymaktayız. Bazen bu kodu hatırlayamadığımızdan birkaç kez pin kodumuzu hatalı gireriz ve ekranda Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alırız. Siz değerli arkadaşlarımız için bugün Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alma Sorunu çözümü hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Vereceğimiz bilgiler sayesinde sizlerde pin kodunuzu hemen sıfırlayabilecek ve yayını izlemeye hemen başlayabileceksiniz.

Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alma Sorunu İçerik Bilgisi.

Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alma Sorunu Hakkında Bilgi.

Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alma Sorunu Çözümü

Eğer sizlerde birkaç defa pin kodunuzu hatalı girdiyseniz, ekrana “PIN kodu girme hakkınız tükendi. Lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezini arayınız” hata kodu mesajı ekrana gelecektir. Bu hata kodunu almamak için sizlerde direk Digitürk müşteri hizmetleri sesli yanıt sisteminden, veya direk Digitürk online işlemlere giriş yaparak Üye Bilgileri menüsünden, Ya da “PIN KODU SIFIRLA” yazıp 3555’e mesaj göndererek PIN kodunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Evet sevgili arkadaşlarımız. Gördüğünüz gibi sizler için Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alma Sorunu çözüm bilgilerini verdik. Sizlerde aklınıza takılan tüm sorular için web sitemiz üzerinden kolayca temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Ekranda “PIN Kodu Girme Hakkınız Tükendi” Mesajı Alma Sorunu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git