Ekranda Siyah Görüntü Alma Sorunu Çözümü

Ekranda Siyah Görüntü Alma Sorunu Çözümü
20 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.361 kez okundu.
Reklam

Digitürk Ekranda Siyah Görüntü Alma Sorunu Çözümü İçerik Bilgileri

Evinize Digitürk veya Lig TV aboneliği alarak sizlerde en iyi sinema filmlerini, tüm dünyanın yakından takip ettiği dizileri, en sevilen belgesel yayınlarını, çocuklarınızın gelişime katkıda bulunan çocuk yayınlarını ve tüm dünyanın dört gözle izlediği spor yayınlarını uygun fiyatlara izleyebilirsiniz. Digitürk aboneliğinizi aldınız ama ekranınızda siyah görüntü mü alıyorsunuz? Eğer böyle bir sorunla karşılaştıysanız, belirteceğimiz çözüm yollarıyla hemen sorunu kendiniz çözecek ve servis ekiplerine başvurmak zorunda kalmayacaksınız. Dilerseniz gelin Ekranımda siyah görüntü alıyorum. Ne yapmalıyım? sorusu çözüm bilgilerini öğrenmeye başlayalım ve bu şekilde sorunu hemen çözelim.

Ekranımda siyah görüntü alıyorum. Ne yapmalıyım? İçerik detaylı bilgileri.

Ekranımda siyah görüntü alıyorum. Ne yapmalıyım? Hakkında Çözüm Bilgileri.

Ekranımda siyah görüntü alıyorum. Ne yapmalıyım? Çözüm Bilgisi

Eğer sizlerde ekranınızda siyah görüntü alıyorsanız eğer, çözüme ulaşmak için birkaç kontrolü eksiksiz olarak yapmanız gerekmektedir. Bu kontrol şunlardır:

  • İlk olarak Digitürk’ün sizlere verdiği digi kutunuzu elektrik prizinden çıkartınız. Bir süre bekledikten sonra tekrar takınız. Sonrasında ise Televizyonunuzun Digitürk’ün ipput modunda olduğuna emin olunuz.
  • Sonrasında ise Digi kutunuzun açık olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Digi kumandanızın SAT tuşuna basın, Digi kutu ve televizyonunuzun arkasındaki scart bağlantılarını kontrol ediniz.

Belirttiğimiz tüm çözüm yollarını denediniz ama hala ekranınızda siyah görüntü alıyorsanız eğer direk Digitürk müşteri hizmetlerini 0212 473 7373 arayarak yetkili teknik servis talebi oluşturabilirsiniz. Size destek olacak Digiturk Yetkili Servis bilgilerinize ulaşmak için Digiturk’te kayıtlı cep telefonunuzdan TEKNIK SERVIS yazıp 3555’e gönderiniz.

Ekranda Siyah Görüntü Alma Sorunu Çözümü
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git