En İyi Filmler Bu Akşam Bein Kanallarında

En İyi Filmler Bu Akşam Bein Kanallarında
6 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.975 kez okundu.
Reklam

Digitürk Bein kanallarında bu akşam (06.11.2015) severek izleyebileceğiniz birçok film yayınlanacaktır.

Digitürk Bein kanallarında bu akşam (06.11.2015) severek izleyebileceğiniz birçok film yayınlanacaktır. Bu filmleri izlemek isteyen arkadaşlarımız Bein kanallarını açabilir ve eşsiz filmleri izleyerek keyifli vakitleri geçirmeye başlayabilirsiniz. Bu Akşam Bein kanallarında sizler için Suç Davası filmi, Dokuz Ay filmi, Muhteşem Kedi Balığı filmi, Göster gününü 2 Filmi, İyi Bir Hayat filmi, Görevimiz Tehlike Filmi, Sıgned Sealed Delıvered 7 Filmi ve Kabadayı filmilerini izleyebileceksiniz. Dilerseniz gelin hep beraber bu filmlerin yayınlanacağı kanalları ve filmin saatlerini kısaca öğrenelim.

MGM Bein Suç Davası filmi

MGM Bein kanalında bu akşam saat 19:11 de Suç Davası filmini izlemeye başlayabileceksiniz. Suç Davası filminde avukat olan adamın, bir hükümlünün söylediklerine inanıp inanmamasını ele almaktadır.

Digiturk-Suc-Davasi-filmi

Bein Comedy Dokuz Ay filmi

Bein Comedy kanalında bu akşam saatler 19:49’u gösterdiğinde ekrana Dokuz Ay filmi gelecektir. Dokuz Ay filminde iki sevgililin hayatları kusursuz olarak giderken, sevgilisinin hamile olduğunu öğrenmesiyle herşey değişmektedir.

Digiturk-Dokuz-Ay-filmi

Bein Festival Muhteşem Kedi Balığı filmi

Bein Festival kanalında bu akşam 19:46 da Muhteşem Kedi Balığı filmi ekranlara gelecektir. Muhteşem Kedi Balığı filminde hastanede tanışan iki iyi arkadaşın, hastane dışında da buluşmaya ve hatta kadının, anlaştığı adamın evine bile taşınmasını ele almıştır.

Digiturk-Muhtesem-Kedi-Baligi-filmi

Bein Premier Göster gününü 2 Filmi

Bein Premier kanalında bu akşam saat 18:50 de severek izleyeceğiniz Göster gününü 2 Filmi ekranlara gelecektir. Göster gününü 2 Filminde süper güçlere sahip olan bir grubun, suçluların arasına katılıp, onlarla savaşmasını ele almaktadır.

Digiturk-Goster-gununu-2-Filmi

Bein Stars İyi Bir Hayat filmi

Bein Stars kanalında bu akşam sizlerin karşısına saat 18:50 de İyi Bir Hayat filmi gelecektir. İyi Bir Hayat filminde bir adamın, ilgisiz ailesi ve mafya tarafından taciz edilmesini ele almaktadır.

Digiturk-İyi-Bir-Hayat-filmi

Bein Action Görevimiz Tehlike Filmi

Bein Action kanalını bu akşam açan arkadaşlarımız, saat 19:15 de Görevimiz Tehlike Filmini izlemeye başlayabilecekler. Görevimiz Tehlike Filminde bir adamın, bir komplo sonucu hain damgası yemesini ve bu şekilde adını temize çıkarmak için amansız mücadelesini ele almaktadır.

Digiturk-Gorevimiz-Tehlike-Filmi

Bein Family Sıgned Sealed Delıvered 7 Filmi

Bein Family kanalında bu akşam aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz Sıgned Sealed Delıvered 7 Filmi ekranlara gelecektir. Sıgned Sealed Delıvered 7 Filmi bugün saat 19:32 de Bein Family ekranlarında olacaktır. Sıgned Sealed Delıvered 7 Filminde ofise gelen bir kutuda iki tane kız çocuğuna yazılan mektup ile başlamaktadır.

Digiturk-Sıgned-Sealed-Delıvered-7-Filmi

Bein Türk Kabadayı filmi

Bein Türk kanalını bu akşam açan arkadaşlarımız Kabadayı filmini izlemeye başlayabilecekler. Kabadayı filmi Bu akşam saat 18:40 da başlayacaktır. Kabadayı filminde eski kabadayılardan olan ali osmanın, yıllardır izini sürdüğü sevgilisinin izini bulması ve kadının 2 tane çocuğu olmasını öğrenmesini konu olarak ele almaktadır.

Digiturk-Kabadayi-filmi

En İyi Filmler Bu Akşam Bein Kanallarında
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git