En İyi Filmler Seç İzle İle Ekranlarınızda

En İyi Filmler Seç İzle İle Ekranlarınızda
1 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.881 kez okundu.
Reklam

Digitürk Seç İzle sistemi ile en iyi ödül almış filmleri, vizyona giren yerli ve yabancı filmleri vs. önce izleyip sonra faturanız ile birlikte ödeyebileceğiniz bir sistemdir.

digiturk-sec-izle

Digitürk, sizlerin birbirinden güzel filmleri daha vizyondayken izleyebileceğiniz bir sistem ile karşınıza çıktı. Bu sistemin adı Digitürk Seç İzle sistemidir. Digitürk seç izle sayesinde sizlerde izlemek istediğiniz tüm filmleri sinemada değilde direk evinizde eşiniz ile, sevgiliniz ile, çocuklarınız veya anne babanız ile izleme fırsatınız bulunuyor. Digitürk Seç izle sayesinde şişik sinema bilet fiyatlarından da kurtulmuş oluyorsunuz. Üstelik izlemiş olduğunuz filmler de Digitürk HD özelliği sayesinde 5 kat daha net bir şekilde ekranlarınıza geliyor. Bugün bir sinemaya giderek bir filmi izlemek için adam başı 12-13 TL arası bir fiyat ile izleyebiliyorsunuz. Ama Digitürk Seç İzle ile artık vizyonda olan veya severek izleyebileceğinizi düşündüğümüz filmleri 2 veya 3 TL arasında bir fiyat ile izleyebiliyorsunuz.

Digitürk Seç İzle Sisteminden Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Digitürk Seç izle sisteminden yararlanmak için öncelikle Digitürk aboneliğinizin ve Digitürk plus kutunuzun olması gerekmektedir. Digitürk aboneliğiniz var ama plus kutunuz yok ise hemen Digitürk müşteri hizmetlerini arayabilir ve plus kutusu alabileceğiniz bir teknik servise yönlendirilmenizi talep edebilirsiniz. Böylelikle sizlerde plus kutu sahibi olabilir ve Digitürk Seç İzle sisteminden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

En İyi Filmler Seç İzle İle Ekranlarınızda
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git