Eurolague De Artık Digitürkte

Eurolague De Artık Digitürkte
29 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.521 kez okundu.
Reklam

DİGİTURK EURELAGUE

Birçoğumuzun maç izlemeyi sevdiği bir ülkedeyiz. Bazı insanlar için maçlar her şeydir. Televizyonun başına oturduğu zaman kendilerini tribünler de zannederek kendilerinden geçerler adeta. Bu digiturk eurelague sayesinde maça doyamayacaklar.

digiturk eurelague

digiturk eurelague

Tez avrat yapmaya başlarlar, bağırmaya başlarlar, aşırı heyecan içinde pür dikkat televizyondan gözlerini ayıramazlar. Sanki televizyonun içindekiler onu duyuyormuşçasına bağırarak tasdikler verirler. Hatta bizim ülkemizde şöyle bir gelenek vardır ki önünden geçmene bile izin vermezler. Geçtiğin anda çabuk geç diye olsun, tüh senin yüzünden atamadık olsun, orda ne oldu senin yüzünden göremedim gibi çağırışta bulunurlar. Bide şu vardır tam bir hareket eyleminde bulunurken gol atılmasıyla o golün kendisi dayesinde atıldığını zannetme durumu vardır ya, sonrasında gol atılması için sürekli o eylemi durumu devam ettirirler. Ne alakaysa sanki şans getirirler. Bide gol olduğunda ne demeli. Uyuyorsanız sıçrayarak, yerinizden kalkabilirsiniz, çocuklar uyanabilir, ya da ani bir şekilde yerinizden sıçrayabilirsiniz çünkü öyle bir bağırırlar ki gören savaş çıktı ya da başka bir şey oldu zanneder.

Digiturkeurelague ne demek? Gelin bir de bunu inceleyelim. Digiturk Eurelague demek, spor demek. Yani TurkishAirlinesEurelague heyecanının 5 yıl süre ile sporun tek adresi Digiturkde yayınlanacaktır demek. Avrupa’nın en önemli basketbol organizasyonu olan digiturk eurelaguenin maçlarının 5 yıl boyunca lig TV 2 ve lig TV 3 ekranlarında basketbolu hayranlarıyla kavuşturuyor. DigiturkE urelague  ile Türk Hava Yolları arasında gerçekleşen anlaşma sayesinde TURKISH AİRLİNES EURELAGUE maçlarının yayın hakları Digiturke verilmiştir. Beko basketbol liginin resmi yayıncısı olan ve 2014 yılı içerisinde kadınlar ve erkekler Türkiye kupası heyecanının yanı sıra, Amerikan kolej ligi NCAA maçlarını basketbol severleri ile buluşturarak Digiturk Eurelague maçlarını da 5 yıl aralıksız olarak severleri ile buluşturdu. Bu sezonda Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Liv Hospital takımlarının ülkemizi temsil ettiği Digiturk Eurelaguede, önümüzdeki sezon Fenerbahçe Ülker ile Anadolu Efes katılacaktır. Turnuvalara katılacak olan üçüncü bir takım ise Beko basketbol ligi Play-off mücadelesi belli olacaktır. Avrupa esnasında oynayacak dev maçlar, basketbolun usta yorumcuları Murat Murathan oğlu ve İsmet Badem’ in renkli ve çekici yorumlar ile lig TV 2, lig TV 3 ekranlarında siz basketbol severleri ile buluşacaktır. Sporun adresi olan Digiturk, spor içerikli sürekli geliştirmeyi düşünerek sizi memnun etmeye çalışacaktır. Yalnızca futbolda değil de basketbolda da, teniste de ülkemizde giderek daha fazla ilgi gören spor dallarında da en prestijli ve gösterişli organizasyonları yayınlayarak stadı evinize taşıyor. Digiturk, spor toto süper lig, İngiltere Premier Ligi, brezilya ligi ve Rusya liginin de yanı sıra, Beko Basketbol Ligi, Wimbledon, ATP Masters gibi 1000 tenis turnuvalarını da en iyi içerikli izleyicileri ile buluşturmaya devam ediyor.

Bunun gibi hizmetleri bizlerle buluşturan DigiturkEurelaguetüm futbol, basketbol, tenis gibi maçları izlememizi o ambiyansı yaşama heyecanını bizimle paylaşarak kalbimizi de fethetmiş durumdadır. Beklide hiçbir zaman gidip de yerinde izleyemeyeceğimiz turnuvaları evlerimize taşımıştır. Ve ailecek ya da arkadaşlarımızla bu turnuva keyfini bize yaşatmıştır. Bazı cafe ya da toplu şekilde izleyebileceğiniz yerler de bize bu heyecanı yaşayabilmemiz için yardımcı olarak gelirlerini de elde etmiş olmaktadır. Digiturk ve TurkıshAirlinesin bize sağladığı bu beklide hiç elde edemeyeceğimiz bu heyecanı yaşattığı için büyük bir minnet duyuyoruz. Sizde Digiturkun kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız. En yakın bir Digiturkbayisine başvurarak Digiturkkampanyalarını sorabilir ve fiyatlarını öğrenerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

Eurolague De Artık Digitürkte
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git